Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett akkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett akkora divat a megcsalás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem divat csak sok a faxfej meg a ribanc
2010. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert sok a felületes, nem igazán értékes emberi kapcsolat.

Az igazi érzelmek vesztettek jelentőségükből.

2010. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyre többen élünk "csak a mának".
2010. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb érték lett a mai világban a pénz a tiszta, őszinte emberi kapcsolatoknál. :( Így max a szexre koncentrálnak az emberek,és a törődés, a figyelmesség a sokadik helyen van!
2010. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

divat lett? shit


akkor abbahagyom. nem szeretek mainstream dolgokat csinálni

2010. aug. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 x Susy Omega x ***** válasza:
szerintem nem divatból csinálják az emberek. :D vagy életérzés miatt... vagy egyszerűen bénák párkapcsolat terén. nem kommunikálnak, mindig a másik felet hibáztatják... mindegy, én mindig is lázadtam a divatmajmok ellen. ^^
2010. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre nagyon sok ok van.Csak párat említek: Pl az a bizonyos személy akivel megakarja csalni a párját,az jobban néz ki,lehet bosszúból is megcsalni,valaki szereti a kalandokat,van hogy a párja nem adja meg neki azt amit ő szeretne szex terén stb szóval ez egy olyan téma amire 1000 okot lehetne mondani
2010. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Miért lett divat itt hülyén feltett kérdéseket írkálni?
2010. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az ember nem csalja meg a párját ha szereti, ha megcsalja akkor emg nem szereti. És ha meg addig süllyed valaki, hogy megcsalja a másikat akkor meg miért nem szakít azzal akit nem szeret?
2010. aug. 16. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Megcsaló szemszöge: Mert van kényelem, azért ragaszkodik a megcsaló. Legyen egy tuti megbízható, állandó szexpartner, megértő és gondoskodó. De ha horogra akad egy, akkor miért ne, amiről nem tud, az nem fáj. Izgalmas dolog. Megcsalt: Nos hát már megszoktam a hülyeségeit, mégis szeretem, mivan, ha sokáig nem találok újat. Az új kitudja vajon megbízhatóbb lesz e.

Én is megbocsátottam a megcsalást, de nem felejti el az ember. Onnantól már fele olyan jó az egész. Ő pedig magából indul ki, és féltékeny. Én meg tudom nem érezném jobban magam, ha bosszúból megcsalnám. Egy indeig úgy tettem, mintha... nos addig sem keresgélt, mert lett úl programja, az aggódás. Jobb az egyedülllét mint ilyen kapcsolat. Fontos, hogy legyenek barátok. És az nem elcsépelt dolog, hogy a brátság fontosabb. (Persze nem olyankor amikor az egyik fél szerelmes)

2011. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!