Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szünetet kér, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szünetet kér, mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon jól megvoltunk, de aztán egyre többet veszekedtünk. azt mondta, tartsunk szünetet. Ezek után mennyi az esélye, hogy mellettem dönt és nem a szakítás mellett?:(
2008. aug. 1. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tartotok szünetet, akkor garantáltan szakítás lesz belőle.

Kell egy kis idő, hogy lenyugodjatok.

2008. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Az esély meg van rá hogy nem fog szakítani veled, viszont ha már idáig fajult a dolog, hogy szünetet kér, akkor ez máskor is megtörténhet, aminek már nem biztos hogy az lesz a vége, hogy folytatjátok.

Ha egy férfi egyszer szünetet kér, az azért van mert már elege van belőled, és előbb vagy utóbb azt mondja hogy vége.

Ha rám hallgatsz, akkor keresel mást, ez a férfi már nem szeret úgy mint eleinte.

2008. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
velem is ez volt h szünetet kért...egész nyáron csajozott azzal a mondattal h szünet van és utána vissza akart jönni:S
2008. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Saját tapasztalatom, hogy szünet után a szakítás következik.Ha vissza is jön hozzád, nem lesz már olyan a kapcsolat mint régen.Nem akarlak elkeseríteni.Természetesen azt kívánom hogy ne így legyen, de sajnos a környezetemben is csak negatív példákat látok.
2008. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
70%
Sajnos a tapasztalataim szerint ebből már nem lesz kapcsolat,Sőt megmondom őszintén én is kértem már szünetet,majd egy idő után visszamentem a pasihoz,de kb 2hét és lőttel az egésznek:S
2008. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem át akarja dondolni értékelni a dolgokat, azért h jól tudjon dönteni!
2008. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha szünetet akar az nem túl jó jel. Én így szoktam előkészíteni a szakítást.
2008. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Bizony szakítás. Csak gyáva ahhoz, hogy rögtön a szemedbe mondja... :(
2008. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
A szünet után általában az jön h beszélni szeretne veled,általában felhív telefonon a pasi és közli, ilyenkor szakítani akarnak általában.De a szünet sztem hülyeség ha vki szereti a másikat hiába is veszekednek sokat nincs olyan h szünet,ha van szünet akkor mondjuk miért ne feküdhetne le egy másik lánnyal?!Stb.
2008. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk én kértem a 'szünetet'. Illetve nem is szünet volt, csak nekem egy kis pihenő, hogy elbújjak a világ elől és átgondoljak mindent velünk kapcsolatban.

Ott tartok, hogy egy esélyt adatok neki (mert mindenki megérdemli, őt meg nagyon szeretem) de ha ezután sem fog változtatni... akkor vége lesz a dolognak.

De ahogy észrevettem (ez ilyen női taktika, akármilyen sunyinak is tűnik) észrevette magát és képes lesz a változásra, mert SZERET. :)

2008. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!