Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
eddig mindig ellenőrizgetett, nézte leveleim meg midnen. Egy ideje már nem. Nem lehet hogy azért mert van valakie vagy már nem érdekli ha van valami?
2010. jan. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
talán végre megbízik benned..
2010. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sose talált semmit, talán megbízik benned, ha talált akárcsak 1x is, és már nem nézi, akkor inkább te hagyd ott először .. :)
2010. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért hagynám?
2010. jan. 4. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem az 1.nek van igaza... kérdezd meg tőle,hogy bízik-e benned.

Én utálom,ha ellenőrizgetnek. 1 magánügy 2. pedig ha olyan fontos,hogy neki is elmondanám,akkor ne kutakodjon hanem majd én elmondom neki. tartsa tiszteletben a dolgaimat.

Lehet,h. nem talált semmi gyanúsat és feladta a nyomozást:D

2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de talált, elég sokat is
2010. jan. 4. 20:16
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért nem értem h most miért adta fel csak úgy
2010. jan. 4. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Aggodalom?még te aggódsz?akkor szegény ha mindig talált vmit akkor mit érezhet?talán ülj le vele és beszélgessetek!!!
2010. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!