Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa lett. Van okom aggodalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa lett. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Ezen a héten a barátommal elég sokat veszekedtünk,és elég furcsa lett.Találkozik egy szinte idegennel aki állítólag fiú de nem hiszem el,amikor senkivel se szokott talizni senki sem érdekelte,szex téren is furcsa,akaratosabb lett talán,meg vannak furcsa jelek.Ha 1 fiú megváltozik hírtelen aggódnom kéne?
2009. szept. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"meg vannak furcsa jelek."

Micsodák?

2009. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Találhatott mást. Nem mondott neked mostanában olyasmit h ha ez (egy konkrét dolog) így megy tovább annak nem lesz jó vége? Vagy ezt ne csináld azt ne csináld? Lehet h kis hibákat keresgél h szakítani tudjon veled, h legyen vmi oka.
2009. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hol volt,erre ő idegesen mondta sehol,hívtam de nem vette fel mert vonaton volt,gondolom nem hallotta és vissza sem csörgetett meg nem is keresett hogy mit akartam volna,ma meg kettőkor jöttem hozzá a busszal,elértem volna a fél kettest is meg is írtam neki erre ő ne azzal jöjjek.
2009. szept. 18. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szarik rád nem szeret. ha van harmadik a dologban, ha nincs már nem nagyon van értelme, ha így bánik veled...
2009. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szeret...ne bánd hogy Te nagyon szereted, hagyd őt a francb@, majd lesz nála különb:)

Azért ne csak úgy dobd, hanem mondd el neki h bánt Téged a viselkedése és ha így folytatja tovább otthagyod! Ha még erre is pampog, akkor minden lelkiismeretfurdalás nélkül dobhatod.

2009. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
drogozik, és a dílerével találkozgat. akarsz fogadni? :)
2009. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az már biztos hogy hazudik...a kérdés hogy mit titkol.

Lehet hogy van valakije, de lehet hogy nem azért ilyen. Az már régen rossz ha hazudik, mind1 mit. Ne hazudjon. Szerintem szakíts.

2009. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!