Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok és van egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok és van egy 2 hetes kislányom. Beleszerettem egy férfibe aki ráadásul a nőgyogyászom és ugy érzem én sem vagyok neki közömbös. Mit tegyek? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Neki is van egy 6 hós kisfia. Nincs együtt a csajal.Félek kezdeményezni és ennél sokkal jobban féltem a kislányom. Segítsééééég.
2008. aug. 1. 08:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem , hogy csak egy fellángolás mert , nem szeretném, hogy széthulljon a családom.
2008. aug. 1. 15:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt hívják Stockholm-szindrómának. A lényege, hogy erősen függesz a dokitól (szinte rajta múlt az életed) - és ráadásul gondolom idős, férfias... ez megtéveszti a tudattalanodat. Mielőbb kerülj minél messzebbre tőle, akkor helyrejössz!
2008. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Kamuuuuu...jajj de nagy kamu. Harmadjára teszed fel ezt a kérdést. Találj ki valami újat.
2008. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves " 1 férj" ! :D

Igaz,lehet hogy nem volt jó ötlet azt tanácsolnom hogy barátkozzon össze a dokival,de magamat ismerve abban az állapotomban mikor halálosan bele voltam zúgva a dokiba,le is csaptam volna azt aki azt tanácsolja h felejtsem el...már bocs...nem olyan könnyű azt...

Viszont én nem mondtam azt hogy csalja meg a férjét,de igazat adok,lehet hogy ez sem a legjobb megoldás...mármint a beszélgetés...mert visszafelé sülhet el...

Azon gondolkodom,kedves Kérdező,hogy mit tudnék Neked tanácsolni: hülye 1 helyzet...és mi lenne ha azt csinálnád hogy őszintén elmondanád a dokinak hogy milyen érzések keritettek hatalmukba...és hogy segitsen,mit tehetnél?Szerintem találkozott már nem egy ilyen esettel... Mert az is lehet hogy a doki nem is akar tőled semmit...csak kedves meg minden...lehet hogy a válasza kiábránditana és igy már könnyebben elfelejtenéd...hmm? De ez is csak abban az esetben működik ha az a válasz negativ...

2008. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kire gondolsz kedves válaszoló, de én ezt a kérdést elösször tettem fel. Gondoltam én is rá , hogy megmondom neki ,de nem merem. Mi van ha kinevet? Félek kimutatni az érzéseim. Valószínűleg jobb is. Még 4 hét , hogy visszamenjek ellenörzésre. Lehet , hogy addigra már minden visszaáll a régi kerékvágásba , de akkor tuti megint fellángolok a doki iránt. Jajj nekem:-(
2008. aug. 2. 14:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam is valami hasonló van/volt. Igaz nekem még nincs férjem csak élettársam, és gyerekem sem. Engem tavaly műtött a dokim, nagyon rosszul voltam, ki voltam borulva, a műtét után bejött és elkezdett vígasztalni. Végig bámult, mondta, h gyönyörűek a szemeim és ne sírjak, mert ha mosolygok az jobban áll. És tök gyengéden beszélt hozzám. Tök jól esett. Aztán idén sokat jártam hozzá, és azt vettem észre, hogy néha mikor ülök előtte a vizsgálat után csak néz. Néz és nem szól semmit. Aztán kapcsol és mondja, h mikor menjek kontrollra. Ez kb 5esetből 3szor így volt. De nagyon sármos a doki. A barátnőm volt nála, amikor az övé szabin volt, és utána közölte velem, hogy hozzá többet nem megy, mert annyira jól néz ki, annyira sármos, hogy csak ránéz és benedvesedik:-) Mondjuk nekem eszembe nem jutna elhagyni miatta a párom. Úgy gondolom mivel körül vannak véve nőkkel előfordul, h a páciens tetszik nekik, hiszen ők is férfiak. De nem hiszem, hogy ez olyan vonzalom, ami miatt fel kellene rúgni egy családot. Lehet ez egy fellángolás, majd elmúlik.
2008. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ebben nem vagyok "gyakorlott", de szülés után gyakori az érzelmi labilitás, szerintem ezzel állsz szemben. és akkor még ott van az is, hogy az orvosodnak rengeteget köszönhetsz, hiszen ő segtette világra a babádat, nála voltál vizsgálatokon, gondolom sokat beszélgettetek. egy szóval nagyon közel került hozzád, és nem kétlem hogy jó orvos, ne feledd, hogy ez a szakmája része! ne vedd túl komolyan ezt az egészet! az a véleményem, hogy érzelmileg meginogtál, de ezért nem szabad felrúgnod a családod. nyilván továbbra is számthatsz rá, de Neked ott van a kislányod és a férjed, akik nagyon szeretnek téged. szerintem ne hamarkodj el semmit.
2008. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!