Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt sorstársak, akikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt sorstársak, akikre nem talál rá a szerelem? :, ( Kort és nemet is írjatok, légyszi.

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 20:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Azért jó hallani, hogy van, akinek sikerül. :)

Szerintem ez nem életkor kérdése. Van aki már tizenévesen elég érett egy kapcsolathoz, van aki meg soha, mert örökké link marad. Nekem ez a véleményem. :)

2010. jan. 3. 20:45
 12/21 anonim ***** válasza:
22 éves fickó vagyok, teljes szerelemmel szerettem eddig 10 lányt, ebből 3at komolyabban. Egyik sem volt viszonzott. Most épp 6. hónapja próbálok egy lányt visszahódítani, és úgy érzem, Őt mindenkinél jobban szeretem. De bunkó, flegma, és kegyetlen lett velem. Én ezt már nem bírom. Azért imádkozom néha, hogy bár ne lennének érzelmeim.
2010. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem szabad lemondanunk az egészről. Kívánom, hogy mindenki legyen boldog, előbb- vagy utóbb.
2010. jan. 3. 20:48
 14/21 A kérdező kommentje:
Annyian mondták már ezt a társkeresőt, hogy a végén tényleg lesz. :D
2010. jan. 3. 20:49
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor írj :D

a 20 F

2010. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Küldtem e-mailt. :)
2010. jan. 3. 21:05
 17/21 anonim ***** válasza:

Rám sajnos rámtalált :( Két hete.. majd dobott az illető.. hát most már nagyon bánom hogy rámtalált a szerelem :( Akkor nem lenne ilyen nehéz..

(ő volt az első nekem)

17/L

2010. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
vannak, de én úgy vagyok vele hogy nem hajszolom, majd megtalál előbb-utóbb ;) 16/F
2010. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Nálam is pont ez van, sőt kedves 20:38-as emberke, pont engemet írt le, én is ilyen vagyok sajna.


idézem:


nekem most alakulóban van vm, de ismerek egy 21 éves srácot, akinek nagyon nem akar összejönni, de amilyen lökött, folton csak azt mondogatja, hogy nekem nem lesz csajom, kinek kellenék...ilyen hozzáállással nem is lesz :/



Amúgy 20/F

2010. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

hát, nekem sincs pasim... sőt, engem még az első nagy szerelem sem talált meg, de azért már várom :D

16/L

2010. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!