Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek nektek milyen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek nektek milyen volt az első szerelem? Hány évesen? Mennyi ideig tartot? Lécci írjatok kort és nemet!

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején jó volt, a végén meg megcsalt az a getrás retkes utolsó szajha..
2011. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 évesen és még tart :)...
2011. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó volt .5 hónapig 14 éves voltam akk. de semmi szex nem volt
2011. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 évesen és a szeretőm még most is, mert más valakivel él sajna.. 18/L
2011. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én 16/l voltam a párom 17/f. Azóta eltelt több, mint 8 év. Van egy 3 éves kislányunk és egy 1 éves kisfiunk. :)
2011. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző: nagyon aranyos történet :) , remélem nekem is hasonlóan fog alakulni a kapcsolatom :) .
2011. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

14 voltam es nagyoon jó volt az érzes . 16 hónapig tartott.....nem jottunk ossze pedig nagyon ugy tunt..:/

juliusban leszek 16 /lany

2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!