Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek már nem vagyok szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje elmúlt a szerelem a barátom iránt.Nagyon rossz így, tudom szakítani kellene, de nehéz az elszakadás, nem akarom megbántani de nem is akarok sokáig vele maradni, mert az egyikünknek sem tenne jót.Ő szeret úgy látom nagyon ragaszkodik hozzám.Már 6 éve együtt vagyunk ő az első komoly kapcsolatom.Akinek van tapasztalata kérlek segítsetek.Köszi
2008. júl. 31. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha valaki még itt van- kérdező és az egyik válaszadó: Mi lett végül azóta?

Próbálok most tapasztalatokat/történeteket gyűjteni ezzel kapcsolatban, hogy baj-e ha nincs már meg a szerelem.

(Bár itt a ti esetetekben már eléggé kihűltnek látszott, a másik meg új -viszonzott szerelmet talált a dolog és a szakítás a jó választásnak.


Ennyi év távlatából ki hogy látja? :)

2017. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!