Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek már nem vagyok szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés
Már egy kis ideje elmúlt a szerelem a barátom iránt.Nagyon rossz így, tudom szakítani kellene, de nehéz az elszakadás, nem akarom megbántani de nem is akarok sokáig vele maradni, mert az egyikünknek sem tenne jót.Ő szeret úgy látom nagyon ragaszkodik hozzám.Már 6 éve együtt vagyunk ő az első komoly kapcsolatom.Akinek van tapasztalata kérlek segítsetek.Köszi
2008. júl. 31. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

3 éve nálam is hasonló volt a szitu, nekem azért volt könnyebb a szakítás, mert én bele szerettem egy másik férfiba. De nagyon sokáig húztam, így visszagondolva kár volt. Jobb minél előbb túl esni rajta.

Sok sikert.

2008. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Én 1 éve vagyok a barátommal.Volt sokmindenki aki közénkált meg e l is távolodtunk egymástól.Amikor meg akartam tenni a szakítást akkor jöttem rá hogy nem tudok nélküle élni és egész életemre megbánnám ha szakítanék vele.

Szóval gondold át előtte nehogy később megbánd a szakítást utána ha szakítás mellett döntesz akkor üljetek le beszéljétek meg hogy nem akarsz vele lenni.

2008. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha teljesen biztos vagy magadban, csak akkor szakíts. És lehetőleg minél előbb, mert tényleg nem jó húzni a dolgot. Ülj le, és beszéld meg vele a dolgokat.
2008. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Sztem azok közé tartozol,akik az első szerelmüket az egyetlenként is élik meg.6 év hosszú idő,nem véletlen lehettek együtt.Lehet csak ellaposodott a kapcsolat,dobjátok fel!Viszont ha tényleg komolyan gondolod a szakítást,akkor jobb rajta túlesni,mert csak őt és magadat csapod be.Beszélj vele,lehet ő már csak ragaszkodás érez és fél lépni.
2008. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hat éves kapcsolatot nem kéne félrerúgni véleményem szerint. Attól, hogy a szerelem elmúlt, gondolom még szereted őt, és vonzódtok egymáshoz bizonyos szinten. Ha ez a kettő meg van, szerintem nem kéne kiszállni. Sokkal jobb együtt lenni olyannal, akit már jól ismersz, minthogy folyton belevágni valami újba csak azért mert elmúlt a szenvedély. Gondolj a házasságokra, amikor 50 éven keresztül együtt vannak, nem hinném, hogy a házastársakat a szerelem tartja össze, mégis szeretik és becsülik egymást többnyire. Szerintem frissitsétek fel valahogy a kapcsolatot.
2008. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hűha,énis pont ebben a cipőben járok! És énis 6 éve...:)

Nekem annyival "könnyebb" a helyzetem,hogy beleszerettem egy férfiba és most érzem igazán hogy mi az hogy kivánni egy pasit...:) Egész más,mint amit eddig a barátom iránt éreztem...szóval sztem ezt a lépést akkor fogod tudni +tenni ha vki iránt elöprő szenvedélyt fogsz érezni...de akkor könnyen...Fel a fejjel! :)

2008. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia kedves haonló sorsú barátom!Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal!Amit írtál, hogy könnyebb lenne ha lenne valaki más a képbe, félig igaz, csak nálunk az lenne a baj, hogy biztos megcsaltam azért hagyom el és így nagon rosszúl válnánk el én nem akarok kijönni így ebből az egészből.Meg nem akarom megcsalni ha még lenne rá lehetőség, mert azért többet érdemel.Úgy hogy az én esetembe ez jobbnak tűnik, hogy nincs senki,mert én lennék a rossz és félreértené az egészet.Lehet hülyén fogom fel az egészet de hát ez van:(
2008. aug. 1. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmúlik, vagy nem is elmúlik... átalakul, szeretetté. Biztos vagy benne, hogy nem szereted eléggé ahhoz, hogy vele maradj? 6 év után a véleményem szerint nem elég indok az, hogy nem vagy belé szerelmes. Milyen vele lenni? Milyen megcsókolni? Milyen, ha nincsen veled?
2008. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vele lenni nem olyan már mint az elején.Furán érzem magam nem esik olyan jól vele a szex.Nincs már meg az az érzés, hogy rossz ha nem látom, vagy, hogy alig várjam, hogy találkozzunk.Szóval egyszerűen elmúlt nem tehetek róla.Pedig próbáltam küzdeni ellen, próbáltam magamat beecsapni de újra és újra előjön ez az érzés.:(
2008. aug. 1. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "hasonló sorsú barát" :D : nem azt mondtam hogy csald meg,én sem tudnám megcsalni soha a barátomat,ha ténylegesen összejönnék azzal a másikkal,azonnal szakitanék a barátommal,még a lehetséges "megcsalás" előtt...ő sem érdemelné ezt.Én csak arra utltam,mint már irtad is,hogy nem esik olyan jól vele a szex,na ez nálam is igy van...egyszerűen már nem kivánom...pedig szeretem és tisztelem,az életem része,de simán ellennék szex nélkül is...a másik pasival viszont még csak beszélgetős stádiumban vagyunk és máris majd megőrülök hogy mikor érhetek végre hozzá...én igy értettem...ha beleszeretsz vkibe és ő is beléd,az még nem megcsalás,mert arról nem tehetsz...de ha már le is fexel vele,az az...lehet ezt is tiszta lelkiismerettel csinálni

Ja,és még egy: ha elhagynád a pasidat és mondjuk lenne másvalaki a képben,egyáltalán nem kell ezt neki megtudnia! Soha,de soha ne valld be egy pasinak,ha egy másik miatt hagyod ott! tilos! Azzal bántod meg csak igazán.Inkább mondd azt h kihűlt a szerelem meghogy szeretnél kicsit egyedül lenni...stb.tapasztalat!!

2008. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!