Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két évvel ez előtt ő volt a legjobb barátom. Mindent elmondtam neki és ő is nekem. Már egy pilltásából kiolvastam mi bántja, és fordítva. Aztán kiderült hogy a szülei örököltek pénzt és be akarják utazni a világot, és a srácnak is ez volt minden álma. Sokat gondolkodott rajta hogy menjen vagy maradjon a városban a mamájánál. Mondtam neki, hogy menjen. Nagyon szomorú voltam, megvigasztalt és megígérte hogy visszajön, és hát csókolóztunk(nem tudom miért tettem, semmit nem változtatott meg, de már régóta tetszett szóval muszáj volt)Azt mondta szeret. Miután elment sokáig emaileztünk telefonáltunk minden nap, később egyre ritkábban. Kb fél éve egyáltalán nem.

De tegnap visszajött, ahogy megígérte. Átkopogott hozzánk és a szobámban beszélgettünk. Elmesélte hol volt milyen volt ilyesmi.Nem került szóba az a bizonyos csók. Nekem még mindig nagyon tetszik, és nemtoom hogy ő tovább lépett-e. Szerintetek mit tegyek?


2011. ápr. 23. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gondolatolvasó, akkor kérdezd meg talán...
2011. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogyan? nem vok jó az ilyesmiben.
2011. ápr. 23. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezelőtt el tudtál mondani neki mindent, akkor ezt miért nem?
2011. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Patrrak ***** válasza:
Több dolgot is csinálhatsz. A legdrasztikusabb módja hogy megtud mit érez irántad az hogy megint megcsókolod és figyeled a reakcióit. Beszélhetsz is vele. Ha mesél az utazásáról figyelheted milyen részletesen beszél. Pl. olyan szinten hogy óda képzeled magad, vagy csak felsorolás szinten. Fél év az lehet sok de lehet nagyon rövid idő is. Ha még bízol benne és többet akkor kockáztass és lépj vagy várj míg ő nem lép, bár az kb még 1 fél év...
2011. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, és ha igen a válasz, akkor gyertek össze! ;) sok sikert
2011. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Bátor leszek és megcsókolom :D

2011. máj. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!