Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem keres 4 napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem keres 4 napja és fel sem veszi a telefon. Vége? Vagy van még remény?

Figyelt kérdés
már egyszer volt ien de utánna minden OK volt, itt is aludt.. de most megint ez van:( am pont egy hete volt ien...
2008. júl. 31. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Az enyém is ilyen volt, aztán egyszer teljesen eltűnt. Folyamatosan csalt. A barátod nem mondhatja azt, hogy nem ér rá, szóval kérdezz rá, de nem tudom, hát én nem sok jóban reménykednék. Veszekedtetek mostanában?
2008. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy történt vele valami és azért nem tudja felvenni a telefont? Remélem nem, viszon akkor a másik lehetőség az hogy vége. :( De persze az is lehet, hogy van rá egy észszerű magyarázata, úgyhogy ne gondolj semmi rosszra amíg nem beszéltél vele.
2008. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A multkor volt vmi oka? esetleg beszéltél vele erről?..

hát nem tudom de én nem lennék nyugodt ha ilyen történne velem..

nem irtál sok mindent hogy mennyi ideje vagytok együtt meg iesmi.. de ezek alapján én azt tudom mondani h nem szeret téged igazán a btod, és nem akar veled lenni.. bár lehet nincs igazam, csak keveset irtál és igy ezt gondolom

2008. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor nem írtad,mit mondott mikor így eltünt.Lehet,hogy be akarja befejezni a kapcsolatot,bár ez elég gyáva megoldás lenne így.Beszélj vele,mert ha esetleg valóban nem akar már veled lenni,akkor inkább legyen most vége,minthogy hetente eljátssza ezt veled,ha esetleg erről van szó.
2008. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem volt semmi... azt mondta h le volt némítva a telefonja, azért nem vette észre h hívtam. és kérdeztem h nem gondolta h keresni fogom, meg h ő miért is nem keresett, de az volt a kifogás h dolga volt.
2008. júl. 31. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
több napig nem veszi észre ha vki keresi??furcs...Nem volt ideje h felhívjon téged 2 percnyire legalább?ey is fura...ha nekem fontos vki nem így viselkedek bocs...
2008. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. velem is volt olyan, hogy négy napig le volt némítva a telóm, és nem is telefonáltam rajta, szóval észre sem vettem, és így nem tudott a férjem hívni, és már én kezdtem duzzogni, hogy mi van vele... persze ez csak elmélet. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de nagyobb az esélye, h a barátodnak vaj van a füle mögött , de persze nem biztos. Szerintem hívd fel, végül is második alkalom, legyen benne annyi gerinc, hogy szakít/bevallja h félrekúrt/értelmes elfogadható hihető magyarázatot ad..
2008. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
olyan mintha ki akarna szállni az életedből...msn vagy hasonlók?
2008. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én akor csináltam ezt mikor a barátom túlzottan rámszállt, és ha nem voltunk együtt folyamatosan hivogatott meg SMSezett... Leraktam a telefont némítva valahova, aztán el is felejtettem, csak örültem a csendnek... Valami biztos nem stimmel, de lehet hogy más baja van, amit nem tud megosztani veled (sok pasi nem tudja kinyögni ha komoly baj van a leki világában). Mindenesetre ha remény még van, az csak azért mert a remény hal meg utoljára.


V.

2008. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!