Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe szerelmes vagyok már régóta és szinte megőrülök érte,vele akarok lenni,azt akarom h szeressen,vagy érjen hozzám.A sác tudja h odavok érte de mondta h nem akar engem és h van bnője akit szeret.Múltkor is hívtam és mondta h hagyjam meg a nője is átvette a telefont h koccoljak már a pasijáról.De én nem akarom h ők együtt legyenek mert szeretem és nagyon féltékeny vagyok:(nem bírom látni h megcsókolja vagy pedig a tudat h épp szeretkeznek!Azt akarom h az enyém legyen!Vagy csak h néha feküdjünk le...de azy mondta a srác h szereti a nőjét és h a csaj is őt és senkinek semmi esélye mert ők boldogok egütt.De vmi megoldás csak van:((Nem bírom!!
2008. júl. 31. 13:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szex miatt? Csak kurvának gondolna.Hány éves vagy? Elég éretlenül viselkedsz, csak azért. Miért nem érted meg, hogy hagyjad békén őket? Ne csodálkozz, ha egyszer összeakadsz a csajjal, ha ennyire nyomulsz. Felejtsd el.
2008. aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem a szerelem ott kezdődik, hogy a másik boldogsága fontosabb a sajátunknál. Tehát, ha neked nem az a fontos, hogy ő most boldog, hanem csak saját magadat nézed, akkor te nem szerelmes vagy, hanem önző. Aki igazán szereti a másikat, az el tudja engedni. A másik, hogy miért lenne neked az jó, ha esetleg összejnne veled, együtt szexelnétek meg csókolóznátok, és közben arra a másik lányra gondolna?????? Ne alázd meg magad! Legyen önbecsülésed!!!
2008. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!