Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akibe szerelmes vagyok már régóta és szinte megőrülök érte,vele akarok lenni,azt akarom h szeressen,vagy érjen hozzám.A sác tudja h odavok érte de mondta h nem akar engem és h van bnője akit szeret.Múltkor is hívtam és mondta h hagyjam meg a nője is átvette a telefont h koccoljak már a pasijáról.De én nem akarom h ők együtt legyenek mert szeretem és nagyon féltékeny vagyok:(nem bírom látni h megcsókolja vagy pedig a tudat h épp szeretkeznek!Azt akarom h az enyém legyen!Vagy csak h néha feküdjünk le...de azy mondta a srác h szereti a nőjét és h a csaj is őt és senkinek semmi esélye mert ők boldogok egütt.De vmi megoldás csak van:((Nem bírom!!
2008. júl. 31. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát max várd meg mig szakitanak más megoldás nincs hát végülis ha meglazul a kapcsolata és van benne egykis pia biztos nem ellenkezik a szextöl annyira :) De ha igy elutasit meg a csaja is akkor inkább VÁRJÁL!!! mert megfog utálni hogy ennyire nyomulsz

Remélem segitettem ezek az én ötleteim

egy pasi

2008. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás... felejtsd el a pasit és ne akard mások boldogságát tönkretenni!!! Majd találsz olyan pasit aki viszonozza az érzéseidet... és lehet lesz egy lány aki oda lesz a pasidért és "zaklatja" .. majd akkor gondolj vissza erre h te mit csináltál.. nem hiszem h majd olyan jól fog esni... tudod elég szar ha valaki a boldogságodat akarja tönkretenni!!!! ugyhogy hagyd őket békén!! Ez a legjobb és EGYETLEN MEGOLDÁS amit tehetsz!!!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem: tényleg esélyed sincs. Szemétség lenne szétugrasztani őket. Persze csinálhatod addig / úgy a dolgokat, amíg összevesznek, és lehet hogy nálad vigasztalódna a srác, vagy csak simán megutálna. Te hogy éreznél a barátnője helyében, esetleg a srácéban? Próbálj éretten viselkedni, és kigyógyulni a dologból. Nem éri meg. Legyél sokat a barátaiddal, randizgass, bulizz, nem tudom mit szeretsz csinálni. Kösd le magad.


V.

2008. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, hogy ilyen önző vagy. Aki tényleg szereti a másikat, annak az a fontos, hogy akit szeret, az boldog legyen. Ő úgy látszik nem veled boldog, és ha továbbra is így nyomulsz, rohadtul meg fog utálni, akkor meg ne számíts semmi jóra. Ne rondíts bele a kapcsolatukba. Te örülnél, ha a te kapcsolatodat akarnák szétszedni?
2008. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasi megmondta,hogy szereti a barátnőjét,meg hogy nem akar téged.Így,hogy ennyire futsz utána,csak neked lesz rosszabb és magadat járatod le.Egy kapcsolatot ne akarjál tönkre tenni.A legjobb,amit tehetsz,hogy ezt a pasit elfelejted és keresel egy olyat,akinek nincs barátnője,se kapcsolata és nem is szerelmes éppen másba.
2008. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném persze ha az én kapcsimat akarnák tönkretenni de más sem lenne rám tekintettel.Én is csak a boldogságom keresem és nekem ez mellett a srác mellett van!
2008. júl. 31. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy költői kérdés, nem kell válaszolnod, és nem bántásnak írom, csak gondold végig: Tételezzük fel, hogy tied a hőn áhított pasi, imádjátok egymást, minden rendben..és akkor jön egy másik lány aki odavissza van a párodért. (mint ahogy most te érte) Neked ez hogy esne??? hm?
2008. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De neki nem melletted van!!! Ebben az esetben tényleg nem sok esélyed van. Ha nem szeretné a csaját, vagy már szétmenőfélben volnának, akkor azt mondom hajrá, ne törődj csak magaddal, de hát megmondta kerek-perec, miért nem értesz a szóból? Vigyázz, nehogy a végén még meg is ruházzon a csaja:):)))))

Keress egy másik pasit, aki téged akar! Ezzel max azt éred el, hogy jól megutál. Ha már meg nem történt...

2008. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nőjj föl és viselkedj felnőttként :)

Vagy legalábbis érett emberként, ha más területen nem is, a szerelemében mindenképp.

Ilyet, h csak azt akarom, h ritkán szeretkezzenek... ezt még nem hallottam.

2008. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem ők hanem mi szeretkezzünk.Bizti velem is élvezné és lehet h ezzel meg is fognám!
2008. júl. 31. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!