Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal pontosan ma egy éve,hogy együtt vagyunk,de a szüleim nem akarják őt elfogadni.Arra gondolok itt,hogy nem engedik,hogy eljöjjön hozzánk,de egyszer már nagy nehézségek árán sikerült rávennem őket,de akkor nem voltak itthon. Akkor is csak így engedték meg,hogy nem voltak ott. Ez nekem nagyon rosszul esik és már nem tudom kihez/mihez forduljak segítségért. Pedig a barátom nagyon nyitott feléjük,szeretné már megismerni őket.(De persze azt nem tudja,hogy a szüleim enyhén szólva nem kedvelik.)Az ő szülei is ismernek már engem,mindig nagyon kedvesek,aranyosak velem. Nem tudom mit kellene csinálnom. Az anyukám mindig azzal a szöveggel jön,hogy ő nem fog tudni változtatni a hozzáállásán. Erre én mindig azt mondom neki,hogy ha így állsz hozzá,meg esélyt sem adsz neki,akkor nem is fog. Ilyenkor rá van írva az arcára,hogy igazam van és csak elhajt annyival,hogy hagyjam már békén.

(Mármint anyut.) Apukám ő olyan,hogyha anyu belemegy,akkor nem gond. De így.. Nagyon magam alatt vagyok e miatt,annyit gondolkoztam már és nem jutottam semmmire,ezért nagyon hálás lennék minden kisebb-nagyobb segítségért! (És mindez,csak a barátom származása miatt van.)



2014. jún. 15. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Cigány a barátod?
2014. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen származású?
2014. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. jún. 15. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű helyzetben, de biztosan ennek is megvan az oka és van erre a problémára is megoldás. Először is: Neked milyen a kapcsolatod az Anyukáddal? Jóban vagytok? Másodszor: gondolkodtál már rajta, hogy vajon mi az oka annak, hogy nem akarja megismerni a Párodat? Nem kérdezted meg tőle, hogy de "Anyu! Miért nem szeretnéd megismerni XY-kát?" Én elmondanám neki azt is, hogy Te nagyon boldog vagy vele és szeretnéd, ha Ő is megismerné, stb. Esetleg Apukáddal is beszélhetnél erről négyszemközt, hátha Ő tud rá egy kicsit hatni. :)


21/L

2014. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor érthető anyád viselkedése, apád helyében elpusztítanám a kis jagellót.
2014. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az előítéletességen nem nagyon lehet változtatni. Próbáld meg először apukáddal elfogadtatni és ha sikerül, akkor anyukáddal is meg kellene próbálni. Nehéz lesz és nem is biztos, hogy sikerül. A barátoddal is meg kell ezt őszintén beszélni, neki is van tennivalója ez ügyben.
2014. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát,anyukámmal olyan mint egy átlagos tinédzser-anya kapcsolat. Veszekedünk,de kibékülünk. Sokat beszélgetünk.

Erről is beszélgettünk már sokat.

Hát,az utóbbit megpróbálom,hátha apunak sikerül.

Köszönöm a tanácsodat,Picurii*!

2014. jún. 15. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen! :) Remélem sikerrel jársz, de sajnos igazat kell adnom az előttem szólónak abban, hogy az előítéletességen sok esetben nem lehet változtatni. Volt egy csoporttársam, ugyanebben a helyzetben volt és végül szakítottak a barátjával a lány szülei miatt. Remélem nálatok szerencsésebben alakul a helyzet, sok sikert! ;)


21/L

2014. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!