Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem velem történik, akkor....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem velem történik, akkor. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Van egy srác(21), úgy volt, hogy együtt töltjük a szilvesztert egy buliban! Megbeszéltük, hogy 10körül felhívom és kijön elém! Én nem hívtam fel és nem mentem el! Nem azért mert nem akartam, hanem mert beteg voltam( lázas...)Ma elmondtam neki a szitut, hogy miért nemmentem el, de erre ő csak annyit mondott, hogy nem tudom, hogy mit hagytam ki és, hogy ő is járt már így! De ha annyira hiányoztam volna neki akkor szilveszter este felhív, hogy hol vagyok, nem!?Vagy csak én gondolom így? És most haragszik, tudom joggal, de én sem tehetek róla! Segítsetek, mit csináljak, hogy ne haragudjon rám, mert én szeretem!
2010. jan. 2. 17:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak mintha minden elenem lett volna, de tényleg, mert elötte nap elhívott, hogy talizzunk, de nem egy helyen lakunk és nem tudtam elmenni, de akkor szóltam neki, de ez is...És ha 18 évesen ilyet mondok, egy srácnak, akivel nem járok(Mármint, h szeretem)akkot szerintem tökre kiröhög v nem? De nem akarom, hogy vége legyen annak, ami elkezdődött!
2010. jan. 2. 17:50
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem csak msnről ismerem, többször taliztunk már és együtt is melóztunk nyáron, ott ismertem meg...
2010. jan. 2. 17:53
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért ne mondd neki, hogy szereted :)

Bőven elég annyi, hogy szimpatikus, szeretnéd mégjobban megismerni, szeretnél vele találkozni, ...

De igazából erre se nagyon van szükség, a telefonodból le kéne vennie, hogy mit akarsz.

2010. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kösy, remélem összejön, de akk tuti nem tolakodó, ha felhívom, holott egyszer már beszéltünk msnen?
2010. jan. 2. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!