Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem velem történik, akkor....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem velem történik, akkor. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Van egy srác(21), úgy volt, hogy együtt töltjük a szilvesztert egy buliban! Megbeszéltük, hogy 10körül felhívom és kijön elém! Én nem hívtam fel és nem mentem el! Nem azért mert nem akartam, hanem mert beteg voltam( lázas...)Ma elmondtam neki a szitut, hogy miért nemmentem el, de erre ő csak annyit mondott, hogy nem tudom, hogy mit hagytam ki és, hogy ő is járt már így! De ha annyira hiányoztam volna neki akkor szilveszter este felhív, hogy hol vagyok, nem!?Vagy csak én gondolom így? És most haragszik, tudom joggal, de én sem tehetek róla! Segítsetek, mit csináljak, hogy ne haragudjon rám, mert én szeretem!
2010. jan. 2. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
talán egy smst megereszthettél vna neki h nem tudsz menni, ne várjon... szerintem jogos, h nem hívott fel éjfélkor, elvégre azt hitte h le se sz.rod őt.
2010. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt meséld el, hogy miért nem lehetett felhívni szilveszterkor és elmondani, hogy mi a helyzet? Szerintem nem az a baja, hogy beteg voltál, hanem az, hogy várta a hívásod, te meg annyira sem méltattad, hogy felhívod, hogy nem mész. Ez hatalmas bunkóság, nálam elástad volna magad végleg.
2010. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, és tisztában cagyok vele, hogy én vagyok a hibás, de szinte átaludtam a szilvesztert mert tényleg beteg voltam!
2010. jan. 2. 17:37
 4/14 A kérdező kommentje:
De szeretem, amit így nem mondhatok el neki, mert nem járunk! Mit csináljak, hogy ne haragudjon!
2010. jan. 2. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, este már nyílván tudtad hogy sehova nem fogsz menni. És igen, jó nagy bunkó voltál.
2010. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de felöltöztem a szilveszteri cuccba, kisminkeltek, utaztam kb 50km-t, h Vele töltsem a szilvesztert! Csak kicsit akartam ledőlni, hogy nehogy ott legyek rosszúl, de elaludtam és ez nem kamu!!!Mert semmiért se akarnám, hogy megsértődjön rám!
2010. jan. 2. 17:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy megtudtad, hogy nem mész sehova küldhettél volna neki legalább egy smst. De hívd fel és kérj bocsánatot, meg mond neki, hogy remélted jobban leszel és tudsz menni, de közbe elaludtál a betegség miatt. Meg hogy nagyon sajnálod, esetleg elmehetnétek valahova bepótolni
2010. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy most csak msn-en beszéltem Vele, amikor elmeséltem a szitu, de nemnagyonnyomulós, ha most felhvom és még egyszer bocsánatot kérek!!!??
2010. jan. 2. 17:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

OOpsz, akkor viszont ezt kéne elmondani, nem?


Szóval szerintem hívd fel és beszélj vele. Mondd azt, hogy látod, hogy teljesen kiakadt, és igaza is van. Kérj tőle elnézést. Mondd el, hogy mi történt, hogy miért nem hívtad fel! És azt is mondd meg neki, hogy úgy érzed kezdődött köztetek valami, amit nem akarsz tönkretenni. Meg kérdezd meg, hogy ha szerinte bukóságból nem hívtad fel, vagy mert ő nem érdekel téged, akkor most miért hívod fel és miért kérsz elnézést?

2010. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz a "nagyon nyomulós" dolgon! Nyomulj! Miért kéne titkolni, hogy bejön neked? Nem azt mondom, hogy közöld vele, hogy szereted, de azt simán mondhatod, hogy alakul köztetek valami, amit szeretnél tovább vinni.


Hm... Még valami... ugye nem csak messengerről ismered? Ugye találkoztál már vele?

2010. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!