Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, és nem bírom elviselni az érzést! = ( Tudom, két hét semmi, de akkor is fáj! Suliban látni fogom, mit tegyek? Az indokai alapján tényleg esély sincs már a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Ha azt mondta, hogy rájött, hogy én teljesen más világban élek, meg nem illünk össze, és ez csak egy fellángolás volt részéről, akkor ennek itt vége?


Ráadásul egy nap alatt ez a hirtelen változás! Most komolyan létezhet ilyen?! Fel se bírom fogni..


Suliban gyakran fogom látni, mit csináljak, legyek vele hideg, vagy mintha mi sem történt volna haverkodjak vele?

Bárcsak hiányoznék neki.. :( Nekem szörnyen hiányzik a csókja, az ölelése, mindene.. :(


Ő volt az első "igazi" kapcsolatom.. még ha csak két hét volt, akkor is. Nekem ez is számít.. meghalok a szomorúságtól :(


16,5/L


2010. jan. 1. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátha kb ez most történt, akkor még így is fogod 1-2 napig, utána már nem fogsz vele annyira foglalkozni.
2010. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem tegyél úgy mintha mi sem történt volna.

az indokai alapján pedig sztem rájött h nem jössz be neki, de ezt nem akarta így kereken kimondani, h ne bántson meg. szóval próbáld elfelejteni, az ilyen témákban a barátnők mindig segítenek. menjetek el moziba, csináljatok csajos estét ilyesmi.

2010. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nemtudom folyamatosan utalt rá, hogy mennyire szép vagyok meg bejövök neki és tényleg olyan volt, mint aki komolyan gondolja :S

Valami a viselkedésemben zavarhatta, vagy tudja fene igazándiból :/

Hát egyelőre még nem csillapodott az érzés, pedig már volt jópár napja hogy szakított :(

2010. jan. 1. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam.Msn-en beszéltem vele ma, és megint olyan volt mint régen, úgy köszönt el hogy aludjak jól, meg puszi meg ilyenek.. meg előtte is amíg beszélgettünk mintha mi sem történt volna. Hát nem tudom.. megkérdezzem holnap hogy egy kicsit hiányzok-e neki azért? :/
2010. jan. 1. 23:09
 5/6 anonim válasza:

Tudom milyen érzés sajnos:( és nekem nyáron volt ilyen, nekem is 2hétig tartott de annyira vonzódtam hozzá hogy az a 2hét is elég volt hogy hónapokig ne tudjam elfelejteni.

Én is egy suliba járok vele, látom mindennap .. év elején majdnem meghaltam mikor csak úgy elment mellettem :( És most már túl vagyok rajta,de nem volt könnyű.Igaz nem tudok úgy ránézni mint egy barátra,de már nem fáj annyira.(:

Remélem neked is sikerül(: És egy tipp:ha teheted akkor próbáld meg kerülni. Úgy könnyebb lesz a felejtés(:


L/16

2010. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igaza lett mindenkinek, azóta eltel 2 hét és már nem is hiányzik annyira :O :D

Annyi csak az érdekes, hogy barátok maradtunk :D nagyon jó barátok :O

én se hittem volna..

2010. jan. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!