Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor valószínűleg hogy dönt a lány?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, hogy vasárnap szakítottam egy csajjal és még aznap egy régebb óta húzódó osztálytársi vonzódás miatt váltottam. A lány másnap egyből találkozni akart velem. Majd rá 2 napra is. És azt mondta szeret meg minden oké. És mondtam neki tegnap, hogy ma is összefuthatnánk szívesen beszélnék vele (bevallom, h szeretem), erre állította, h ő szeretné kezdeni a beszélgetést. És végül kibökte, hogy szeret velem lenni és szeret engem is, de aggályai vannak amiatt, hogy nem igazán voltak kapcsolatai, hogy osztálytársak vagyunk illetve hogy rámehet a barátságunk. És most időt kért január elejéig, hogy döntsön ? Szerintetek akkor most mi a helyzet ? És mit tehetek esetleg ?
2009. dec. 30. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
:-D Akkor Soha nem fog kialakítani kapcsolatot, mert majd az lebeg a szeme előtt, hogy elveszti azt, aki eddig barát volt? Jézusom! Ettől az szokott félni, aki igencsak "benne van a lecsóban", és sokat csalódott. Szerintem te nem tehetsz semmit.
2009. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tehetsz sok mindent. Olyan sok dologtól tart ,hogy inkább elfojtja mintsem próbálgassa a szárnyait az életben. Mindig is nehezen fog tudni döntéseket hozni és állandóan tartani fog a következményektől.


Te elmondhatod neki (esetleg megpróbálhatod) hogy legyen egy kis próbaidőtök amikor elvagytok, ismerkedtek még (mert a barátság meg a járás nem igazán hasonló dolog) és ha nem megy abba hagyjátok, elfelejtitek (ha tudjátok)legalább megláttátok milyen, ha viszont minden jól megy folytatjátok.

2009. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeretne, akkor nem halogatná a dolgot, és nem akarna várni. nem akar téged igazán.
2009. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk, házi nyúlra nem lövünk! Komolyan, tényleg, ne tedd, van még elég hely (lyuk) a világon...xd

( kivételt csak az képez, ha rohadtul de nagyon bele vagy esve. .d )


Egyébként: Ha összejöttök a barátságnak kampó, ez egyértelmű.

2010. jan. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!