Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt/Van olyan b. nőd/barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/Van olyan b. nőd/barátod aki valaminek a függöje volt?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy pl:gépfüggő,drogfüggő...ilyesmi

és ha igen akkkor érted le tudott róla mondani?


2009. dec. 30. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Cigi. Szakítottunk, visszaszokott.
2009. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen az exem drogozott heroin,fű,extasy,speed...nem hiszem h lemondott róla...
2009. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A gépfüggő csajokban az a jó, hogy én is gépfüggő vagyok, így először szeretkezünk egyet, utána pedig egymás ölében netezünk :D

Az már neccesebb például, ha cigi függő, de ha nem csinálja, mikor zárt térben vagyunk, és eszik rágót, cukorkát, vagy tic tacot, akkor az sem zavarna.

2009. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drogfüggő voltam! Egyik pasi miatt sem akartam leszokni. Igazából ez egy olyan függőség, ami elég erős, és ha magam miatt nem sikerült, akkor a pasim miatt miért kellett volna leszokni? Ez nem így megy, hogy miattam hagyd abba.. hanem tessék neki segíteni, mert valahol ez egy beteges állapot, és segítségre szorul. Ja, és segítség nélkül leszoktam. Ügyi vagyok?? :-D (boccs ez csak mellékes volt) Segítenék Neked bővebben is, csak nem tudom igazából hogy mi a sztori, vagy esetleg valakid függő? Milyen függő?Vagy Te vagy függő?
2009. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó: ez ok, de attól még a ruhái meg a haja büdösek maradnak. nekem is volt már ilyen barátom, pedig én nagy antidohányos vagyok, hát, nem is tartott sokáig.
2009. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs, akkor utolsó előtti
2009. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a ruhája általában tényleg olyan szagú volt, de leszartam, mert szerelmes voltam belé :)
2009. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A barátom elég keményen gépfüggő,már 8 éve most 24 éves

tegnap is mondtam hogy ami most van nála pénz azt adja oda vigyázok én rá nehogy elgépezze,ő erre aztmondta hogy nem szereti odaadni másoknak a pénzt.este mondja hogy elgépezte:S

nem élünk együtt igaz ehez nekem nincs közöm mert ebben nekem kárt nem okoz,de nem szeretném hogy nagyobb pénzeket eljátszon,ja emellet kártyázik,és füvezik,de nem függő csak néha néha...hát szeretem,és ezmiatt nem tudom elhagyni akár tetszik akár nem hogy ő most milyen függő!

2009. dec. 30. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!