Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha 15 éves fiad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha 15 éves fiad egy 30 éves pasit mutatna be szeretőjeként?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Megkérdezném, hogy beszállhatok-e harmadiknak?
2009. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
56%

Agyvérzést kapnék....


Ebben az esetben az első pofon a másság, a 15 évvel idősebb emberke meg már egyenesen katasztrófa!!!


Remélem ez csak vicc!


Ha te vagy a 15 éves fiú és megfordítva tetted fel ezt a kérdést, akkor ezt gyorsan felejtsd el!!


Ha te vagy szülő, akkor a másságot emészteni kell, de a 30 éves palit feljelenteni, mert a TÖRVÉNY BÜNTETI!!!!!!

pedofilia, fajtalankodás stb......


de nem lennék a helyedben egyik esetben sem....:(

2009. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Tévedés, a törvény nem bünteti. Csak 14 alatt.
2009. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez borzalmas!

Tuti, hogy sírnék, és beszélnék a fiammal, hogy ő mit is érez. Aztán szólnék valakinek, aki eléggé határozott és erős, hogy ijessze el azt a szemetet! Védd meg a fiadat! A másság, az már nehezebb kérdés. Egy 15 éves elég labilis még, lehet, hogy nem is meleg valójában, csak egy rossz vonalon indult el. De én mindenképpen pszichológushoz fordulnék, először csak tanácsért.

2009. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
46%
Mivel liberális vagyok, nem vernélek agyon. Az hogy meleg vagy biztos meglepne. De az hogy 30 éves a fószer, az igen is kiakasztana. Valószínűleg elbeszélgetnék veled. Azt az embert meg eltiltanám tőled.
2009. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
6%
Jaj, ne legyetek már annyira kiakadva, nem olyan vészes ez. Én amikor 16 voltam, akkor 32 éves barátom volt, és anyuék is tudtak róla, és megértették, hogy az idősebbeket szeretem.
2009. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%

Megölném mind a kettőt.

Remélem a sok kis k.csögöt aki meg itt védi az ilyen kapcsolatot úgy s.ggbek.úrják hogy a száján is g.ci jön majd ki.

Roh.adjatok el, f.asszopók.

2009. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Engem kapásbol az ájulás kerülgetne. A gyerekkel leülnék teljesen őszintén és nyugodtan ebszélgetni, ha nem megy akkor go pszichológus. A Palival is elbeszélgetnék és ha ugylátom hogy nem találjuk meg a közös hangot akkor lehet feljelenteném.Az elején persze idegrohamot kapnék de lenyugtatnám magam mert hiába leszek idegbeteg attol nem oldódik meg semmi.
2009. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Fel hiába jelented, nem lenne miért.. Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év
2009. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szólnék az asszonynak csomagoljon nekem, mert börtönbe fogok kerülni.

A 30 éves szeretőjét halálra kínoznám szép lassan. :D

2010. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!