Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghallgatnátok a történetemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghallgatnátok a történetemet?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött minden hogy ebben az évben 2 osztályból 1 lett.Félév óta máshogy nézek egy fiú osztálytáramra(lány vagyok)akivel nagyon jóba vagyok.Minden nappal egyre jobba vagyunk.Egyszer mondtam neki hogy én tudok biztosra 2 lányt akinek tetszik.Egyik egy másik lány volt,a másik pedig én.Ő persze hogy rákérdezett (mivel az egyiket tudta hogy ki)hogy ki a másik.Ez volt az amikor bevallottam neki hogy tetszik nekem.De ő csak annyit mondott hogy ő még nem áll készen kapcsolatra,hogy belül egy kisfiú.De azóta csak még jobba lettünk.És most volt a sulibuli.Osztálytársam aki segíteni akar nekem beszélgetett vele,de nemtudtam miről.Aztán odajön hozzám az osztálytársam...figyelj,Ő táncolni szeretne veled!(Csak szegény nagyon fél a szerelemtől,nemtudom miért.)És Ő azt akarta hogy én menjek oda hozzá,hogy táncoljunk.Mert Ő azt hitte hogy ha odajön hozzám,a fiúk elkezdenék cikizni,vagy valami.Vagyis azért nem mert odajönni hozzám,mert a lányokkal beszélgettem.Aztán jött ilyen tombola cucc.Csakhogy Ő úgymond 'közvetített'.Utána,mentem volna hogy táncoljunk,és a szemem előtt ment el...ott helyben elsírtam magam,mivel SZERETEM!És egész sulibuli alatt szomorú volt,nem is szólt hozzám,és úgy nézett rám,mint ahogy soha...szerelmes.Tudom,mivel ismerem az érzéseit...ÉS most ma van...Nemsokára meg lesz egy túl romantikus osztálykirándulás a Balatonnál,és lesz pár 'buli'.Ezek közül egyen biztos történni fog valami...Segítsetek kérlek!kort azért nem szeretnék írni,mivel itt mindenki beleköt mindenki korába...én csak arra kérlek titeket,hogy rendesen válaszoljatok...kérlek!
2014. máj. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
De mi a kérdésed, vagy miben vársz segítséget?
2014. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy,úgy érzem hogy ez egy furcsa baráti kapcsolat és több mint az.Mit jelenthet amiket Ő csinál?Mit érezhet irántam?Mit tegyek ha lesz esély kettesben lenni?
2014. máj. 17. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed többről van szó, valószínűleg úgy is van. A leírtak alapján tetszel neki, csak fél az elköteleződéstől, vagy attól, hogy "pofára esik". Ha kettesben maradtok, próbálj hozzá közelebb kerülni, de nem nyomulj. Éreztesd vele, hogy tetszik neked. Ha pedig úgy érzed ő is kapható, akkor végül minden meg fog történni magától. Ne görcsöld túl, és törekedj rá, hogy ketten maradjatok!:)
2014. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. máj. 17. 14:54
 5/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek milyen a történetünk?lehet ebből valami?
2014. máj. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!