Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolatom valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolatom valakivel, ha azelőtt netkapcsolatom volt és a találkozást tervezzük?

Figyelt kérdés
neten megismerkedtem egy fiúval, egymásba szerettünk. úgy van hogy nyáron találkozunk, de én már szeretnék igazi kapcsolatot, ezért nemtudom várjak-e. mert ha most összejönnék valakivel akkor nyáron az már nem lenne az igazi találkozni vele, mert akkor csók se lehetne én pedig már arról álmodok egy jó ideje. várjak?
2014. máj. 16. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 10 perc múlva nyár, ha ennyit nem bírsz várni, akkor tegyél a srácnak egy szívességet, és küld el.
2014. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az az embernek, aki valóban beleszeret valakibe annak nem okoz problémát nyárig várnia, és esze ágában nincs mellette ismerkednie vadidegen emberekkel. Vagy ha van kedve ismerkedni vadidegen emberekkel, akkor mondja le a nyarat,és felejtse el az adott illetőt és ismerkedjen, mert hogy nem szereti azt az embert az tuti.


Sok sikert a keresgéléshez.

2014. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valakivel most összejössz,még találkozhatsz a netessel is.


De az elég gáz,ha régóta beszéltek és csak nyáron tudnátok találkozni.Addig még ő is simán összejöhet mással.

2014. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg azt is gondolom, hogy ne akarj addig senkivel(még a nyári-val se) kapcsolatot míg képtelen vagy olyan emberre várni akibe "állítólag beleszerettél".
2014. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2014. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15. épp ezért nem írtam le a koromat, mert tudom hogy most fognak jönni azok a "válaszok" hogy ilyen fiatalon minek a netkapcsolat. ilyeneket nem kérek, köszönöm. tisztában vagyok vele hogy hülyeség ez az egész, de normális válaszokat várok :)
2014. máj. 16. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
15 az egyáltalán nem fiatal a kapcsolathoz szerintem (mai világban) viszont net kapcsolat az nem kapcsolat....
2014. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!