Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem őt, de sajna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt, de sajna nem csókol valami jól. Tudtok adni tippeket hogyan tanítsam meg?

Figyelt kérdés
Na arra gondolok h van egy barátom akit nagyon szeretek és gyakran csókolózunk de nála jobban szeretem azt mikor nyelv nélkül mer nem csinálja valami jól:/ Tudom hülyén hangzik de általában az van h nem akarja átdugni a nyelvét én meg kereshetem...Van valami jó tippetek hogyan vehetném rá h átdugja? olyan hülyén hangzik ez xD de lécci segítsetek:) jah am én 16 ő egy évvel idősebb. puszii
2009. dec. 28. 10:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom mióta vagytok együtt,de egy idő után "egymáshoz idomultok".Nálam is volt ilyen az első pár hét csókolózás borzalmas volt ő is teljesen máshogy csinálta meg én is aztán szép lassan összeszoktunk és mondhatom majdnem tökéletes lett a csók.
2009. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyan sikerült összeszoknotok?Miben volt borzalmas a csókoloózás?Te hogy csináltad ő hogyan csinálta?Miben volt eltérő?Bocsi h erről kérdezgetlek de fontos :D megköszönném pusz
2009. dec. 28. 10:21
 3/8 anonim válasza:
100%
irasd be OKJ-s tanfolyamra:D
2009. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt nyugodtan megmondhatod neki. Nem lesz belőle semmi baj, jobb egyenesen megmondani, mint hetekig "szenvedni".
2009. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy fogod a beszélőd és megmondod neki, hogy te szeretnéd, ha átdugná a nyelvét a szádba, mert az úgy jó. Csak meg tudja csinálni.
2009. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uhh basszus! nekem is ugyanez a bajom!:D nem merem neki megmondani mert félek h megbántom:/:D valamit találjunk ki:D 16/L
2009. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is megmondták az elején, hogy ne olyan vadul körözzek körbe a nyelvemmel, lassabban sokkal élvezetesebb volt neki. szólt, semmi gond nem lett belőle :)
2009. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De én félek megmondani neki..

Am nagyo köszi az eddigi válaszokat ^^

2009. dec. 29. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!