Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket mondanátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jó barátságban vagyunk már egy jó ideje.Egymáshoz járunk filmezni,együtt fekszünk,ölelkezünk néha,mindent tudunk egymásról,bírkózni szoktunk viccesen szóval nagyon jól megvagyunk.Csak az a baj hogy nálam ez a barátság átalakult szerelemmé:$.Holnap is együtt leszünk,sétálgatunk stb.,hétvégén is együtt fogunk filmezni.Arra lennék kíváncsi hogy hogyan hozzam fel neki hogy én többet érzek iránta mint barátság?Próbálkoznak nála más srácok is.Nem mondom azt hogy Ő is többet érez irántam mint barátság,de lehet 1x megpróbálná velem.Nem hinném hogy ez a kérdés a barátságunk rovására menne.Szóval ti hogyan és milyen helyzetben hoznátok fel ezt a témát neki a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat!:) 19/F
2011. okt. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Egy váratlan pillanatban mutasd meg neki a péniszed.
2011. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:
100%

Szia!Tökre aranyos ez az egész,szerintem a vonzódás kölcsönös,próbálkozz nyugodtan az ölelgetésnél egy hajsimítással,fogd meg a kezét,ha ezeket engedi nézz a szemébe,ne mondj semmit csak csókold meg! :)

24/L

2011. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első!


Jaja ez nekem is megfordult a fejemben :D De aztán átgondoltam a helyzetet és úgy gondoltam hogy nem kell hozzá egy váratlan pillanat:D Najó ez nemigaz.

2011. okt. 12. 19:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen gondolkoztam rajta hogy egy ölelkezés közben kérdezzek rá.Lekapni nem merem.NEm hinném hogy pofon csapna deee nem abból a bátor fajtából vagyok:/:)
2011. okt. 12. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy fekszetek hogy oldalasan, és mögötte vagy akkor én adnék egy puszit az arcára. Átkarolnám. Ekkor valszeg hátra fordul. Ha szépen néz rád, csókold meg :)
2011. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!