Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytatok el valakit azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok el valakit azért mert felszedett pár kilót?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. De azért mert lefogyott és elfújta a szél, azért igen.
2014. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kismutyesz_ ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam el senkit pár kiló miatt, viszont engem hagytak már el ezért.
2014. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pár kilo még nem vészes max ha alapból valami határon van. nálam pl elég fontos hogy a csaj vékony legyen én is alapból olyan életmodot élek meg edzek szóval
2014. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak párat az nem, de ha már sokat és meglátszódik az már gáz szerintem.
2014. máj. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Pár kilóért nem.

2014. máj. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Nem vagyok ilyen felszínes.


Nem abba vagyok szerelmes hogy épp hány kiló a férjem, hanem őt szeretem.


Pont esküvő előtt álltunk. Összeköltözés után kezdte el felszedni a kilókat...És nem pár kilóról volt szó, hanem 95-ről 115-re ment fel. Már a családjából is piszkálták páran. Meg az egyik haverja is...Én akkor is szerelmet éreztem iránta és most is.

Azóta már visszafogyott. Saját döntése volt, hogy kevesebb édességet eszik, én sosem bántottam volna meg ilyesmi miatt, és munkát is váltott ami több mozgással jár.

Egyébként akkoriban rengeteg édességet evett. Viszont a munkájában nem mozgott annyit mint a mostaniban. Ez volt a hízás oka.

Ha igazán szeretünk valakit mindenhogy szeretjük. Soványan, és teltebben is.

2014. máj. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
pár kilóért nem, de amikor az exem 30 kilót hízott egy év alatt, mert ellustult mint az állat és tömte a fejébe a junkfoodot, akkor ajtót mutattam neki. hónapokig könyörögtem, mikor láttam hogy kezd kerekedni a feje, hogy diétázzon, mozogjon, stb, se anyagi se fizikai akadálya nem lett volna annak hogy gyorsan leadja amit felszedett, de nem érdekelte, csak azt hajtogatta hogy mi az hogy nem szeretem 130 kilósan is (100 körül volt mikor megismertem). ezt szerintem épeszű ember senkitől nem tűrné el.
2014. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pár kilóért nem, de a jelentős súlytöbbletért igen. Elvégre nem erre a lóra tettem. Ha én figyelek magamra, akkor ő is tegye ezt meg. Számomra ez mindig annak a jele, hogy már nem érdeklem őt, mivel már nem igényes saját amgára sem.
2014. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!