Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról, létezik olyan pasi aki ellentud állni egy véletlenül felbukkanó "popsinak"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt munkahelyi kapcsolatokra, vagy esetleg exekre.Ti mennyire bíztok meg a pasitokban?Szoktatok arra gondolni hogy maximálisan nem bízhattok meg bennük, mert azért mégiscsak pasik?
2009. dec. 26. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

LOL


XD

2009. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te feminista kúr...! Igen létezik! Lehet,hogy 10-ből csak 5,de 10-ből 5 ellen tud! Ne általánosíts azért mert csak taplókat ismersz!
2009. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát lehet, h. gondolatban nem is tudnak ellenállni, de ahogy írta az előző is vannak kivételek...
2009. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak a bizalom az alapja...Szóval ha ez jut eszedbe akkor az már régen rossz ;) Szerintem...


15L

2009. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például olyan vagyok hogy akármilyen nő is rázná előttem pucéran a fenekét akkor sem kellene a barátnőm mellett. Szóval "létezik olyan pasi aki ellentud állni egy véletlenül felbukkanó "popsinak"?" szóval ez elég kemény volt.
2009. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!