Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mire gondoltok, ha szerelmesek vagytok egy lányba és ő is belétek de még is féltek lépni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A Szomszédok következő epizódjára.
2014. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és honnan tudnám, h szerelmes belém, ha nem mondja a szemembe? ha meg már ezt megteszi és én is szeretem, akkor lesmárolom és szerelmeskedni hívom.
2014. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek sok oda lehet.

Pl.: Nem tartom magam elég jónak neki ezért inkább nem kezdeményezek mert úgy vélem hogy kevésbé sebzem meg azzal hogy megtagadom tőle a szerelmet mintha összejönnék vele és kiábrándulna.

2014. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudnád hogy a legjobb baràtjának mondja elmondja a csaj és ő meg elmondja neked
2014. máj. 7. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátok be is kavarhatnak, hogy azt mondják nekem, szerelmes belém a csaj, miközben nem is, hogy majd én lépjek, a csaj elutasít, ő meg bepróbálkozik utána nála.
2014. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szeretrm mert szoktam rá célozgatni. Ilyenkor lesüti a szemét és bánatosan mosolyog
2014. máj. 7. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ne már…ki szórakozna ezzel?? Főleg, ha a barátod.
2014. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szórakozik a srác. Mert azt akarja hogy össze jöjjünk és mind kettőnket bíztat
2014. máj. 7. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!