Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Más nőkre is gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Más nőkre is gondoltok ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi szerelmes, akkor csak a barátnője jár a fejében, még x év együttlét után is? Vagy szívesen kikacsingatnátok más felé is, úgy hogy elvileg szerelmesek vagytok a párotokba?


Kort is írjatok kérlek!


2012. febr. 9. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sok év után se nagyon kacsintgatok semerre. Persze megnézek más nőket is, illetve ha mondjuk maszturbálok akkor fantáziálok más nőkről, de komolyabban senki nem érdekel a barátnőmön kívül.
2012. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
TErmészetesen, hiszen továbbra is "férfi vagyok". Nem az a hűség, hogy beszűkül a látómezőm, hanem az, hogy a "megmaradt érdeklődésem" ellenére is vele maradok.
2012. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, 25.
2012. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21/F és azért, mert valaki szerelmes, attól még nem lesz vak. Többen nem fognak megcsalni soha, de az természetes, hogy az ember mást is kíván. Mert ugye nem vak...
2012. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Számomra ez érdekes. Sejtettem hogy a férfiaknál ez másképp van mint a nőknél. Ugyanis eddig akárhány nőt kérdeztem meg erről a témáról, mindegyik kivétel nélkül azt mondta hogy ha szerelmes nem tud más férfira gondolni csak a párjára. Nálatok férfiaknál viszont belefér az hogy más lányon is elgondolkoztok, természetesen nem megcsalás céljából. :) És ezzel nincs is semmi gond, csak eddig ezt a következtetést vontam le.


Jöhetnek még hozzászólások!

2012. febr. 9. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy minden lány ezt mondja. Ugyanakkor azt is tudom, hogy ez nem igaz, mert akitől ezt annyiszor hallottam, az is hosszas faggatózás utáén beismerte, ha valaki bejön neki, de nem kezdene vele, mert egyébként nem is szimpatikus neki a személyisége.
2012. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Persze, én is megjegyzem magamban, hogy na ez jóképű pasi volt, de senkivel nem tudnám elképzelni pl a szexet, vagy csak azt hogy megsimogat, mint a barátommal.


Szóval én lány létemre, nem élvezném az érintést mással csak a párommal. De a férfiaknál ez nem ennyire kiütköző dolog. Titeket izgat a tiltott gyümölcs, nem?


Csak találgatok, és eddigi tapasztalataimra hagyatkozok. Nyugodtan cáfoljatok meg ha hülyeséget írok.

2012. febr. 9. 14:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Jól látod a dolgot, de nem csak arról van szó, hogy tiltott gyümölcs vagy sem. Nehéz ezt megfogalmazni.

Te amikor látsz egy jó pasit, aki mondjuk nagyon bejön nem fordul meg a fejedben, hogy milyen lenne vele??

Néha nekem sem fordul meg, ha látok egy jó nőt, de elég gyakran igen. Ez szerintem inkább valami kémiai.

A kérdés most az, hogy akkor miért nem a barátnőnkre verjük? A válasz, hogy arra is szoktuk. Nagyon különbözőek az emberek és midnenkinek van egyedi szépsége. Én is úgy gondolom, hogy ha van barátnőm, nem tudnám elképzelni, hogy megcsalom mással. De nem azért, mert mást nem kívánok, hanem mert szeretem, lelkiismeretfurdalásom lenne meg ilyenek.

2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De szerintem minden embernek nő az egója, ha visszajelzést kap arról, hogy szép.

Azt nem tudom neked megmondani, hogy miért csalják meg sokan a nőjüket, ha kívánják is és imádják is. Azért szerintem, mert a sex és a szerelem független egymástól.

2012. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De akinek van barátnője, az inkáb sexel vele és nem veri ki rá olyan gyakran:)

Szerintem, ha egy pasi azt mondja, hogy szerelmes beléd, akkor ott a belsőd is fontos neki, az egész személyiséged. Vagy csak hazudik, hogy dughasson.

2012. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!