Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Más nőkre is gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Más nőkre is gondoltok ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi szerelmes, akkor csak a barátnője jár a fejében, még x év együttlét után is? Vagy szívesen kikacsingatnátok más felé is, úgy hogy elvileg szerelmesek vagytok a párotokba?


Kort is írjatok kérlek!


2012. febr. 9. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem, én nem tudnám elképzelni mással, ha meglátok egy vadidegen jó pasit az utcán. Nem gondolok arra hogy mennyire megdöngetne az ágyban. Mindössze megjegyzem magamban, hogy jól néz ki. De fantáziálni csak a páromról tudok.


Ez tényleg valami pasi dolog lehet amit írtok, de szerintem ettől függetlenül több lányra is jellemző.

2012. febr. 9. 15:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Te miért vagy szerelems a párodba?? Mi az, ami senkiben sincs meg csak benne?? És tegyük fel, több hasonló személyiségű nagyon jó barátod lenne, aki jól néz ki, akkor sem fantáziálnál kicsit?
2012. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én néha gondolok a nagymamámra, mert kedves asszony. DE NEM ÚGY!


Na. Úgy én nem gondolok más nőre, de tényleg. A fantáziálás meg gyárilag nincs benne, valahogy kimaradt a csomagból. Többen is megpróbálták már megmagyarázni nekem, hogy mégsem így van, de nyilván nem sikerült, de ezzel nem azt mondom, hogy az enyém lenne az egyetlen helyes út. Csak annyit, hogy lehet, hogy ritka, de van ilyen. Én elhiszem más férfiaknak, hogy gondolnak, de csak gondolnak, és nem csalnák meg sose, és boldogok, hát tegyék. Olyanok is vannak, akik gondolnak, majd tesznek. Szóval van minden. Azt meg, hogy a te párod melyik csoportba tartozik, csak ő tudja, mi nem.

2012. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

hát én lány vagyok és szerelmes a páromba, de volt már olyan hogy véletlenül eszembe jutott más és hogy mit csinalnank :D persze csak olyan akit ismerek, tehat ha az utcan latok egy helyes srácot nem kezdek el fantáziálni, hogy milyen lenne lefeküdni vele.

aztán persze elhessegetem az ilyen gondolatokat hamar, csak ilyen kósza, unalomból született butaságok ezek (szex közben mondjuk soha nincs ilyen)

de a hűség szerintem nem érzelem, hanem döntés. én meg döntöttem, és nem esik nehezemre sem :)

2012. febr. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszett és nagyon egyetértek vele:

"A hűség döntés"

2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
segitsetek legyszi. es akkor mi van ha ezt a baratom egy bizonyos lanyrol fantazial nagyon gyakran. ezt onnan tudom hogy facebook elozmenyeiben azt vettem eszre hogy szinte mar egy eve majdnem hogy minden nap ramegy az adatlapjara. es nem is imseri, ezt tudom. de latta is mar mert neki evfolyamtarsa, nekem osztalytarsam, de ez annyira nem is lenyeg. most akkor ez pontosanit jelent?
2015. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!