Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy nem vagytok elég jó a párotoknak?

Figyelt kérdés
Hiába mondja és érezteti azt, hogy szeret, mindig attól félek, hogy nem vagyok jó neki, na meg attól, hogy előző nőjét látja bennem. 17/L (ő 18/F)
2009. dec. 26. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis veled van, szóval valószínű erlég jó vagy neki. Ha esetleg teszel valamit, ami ezt bizonyítja (megcsalod pl) akkor lehet gondolkodni azon, hogy tényleg nem vagy elég jó, de addig érezzétek csak jól egymást mindennemű aggodalom nélkül :)
2009. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

21/F


Sosem éreztem még, mivel eddig mindig én voltam a "fú de tapasztalt".

Szívem, nem kell félned, veled van, nem az előző nőjével. Neked mondja h szeret, nem a szomszéd Mariska néninek! Ha úgy érzed h nem vagy elég jó, akkor kérdezd meg tőle h van-e valami amit szeretne, és próbáld meg megcsinálni. Nem kell aggódni, ha lesz is, csak egyszerűbb kívánsága lesz, csak 1-2 nehezebb kívánsága van a pasiknak, azt meg a pasik 90%-a soha nem kapja meg.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajna, éreztem. most is azt érzem. de mindig rájövök, h a csudába is, értékes ember vok. ha nem is neki, akkor majd másnak, aki észreveszi.
2009. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én állandóan ezt érzem, de már nem foglalkozok ezzel az érzéssel. Ha akar, a fejem tetejére is állhatok, visszamegy hozzá.
2009. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
épp elégszer éreztem ahhoz, hogy jól összevesszek vele emiatt és utána elhagyjon, és ki volt a bűnbak? a szemét? én ...
2009. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem éreztem, és aki ezt érzi, annak alapvetően gondja van az önbizalmával. Lányok, ti mindent megérdemeltek, ezt minden hasonló problémával küzdő lánynak üzenem. Ha ti így érzitek, ő is így fogja. Ha a bizonytalansággal találkozik minden nap, ő is bizonytalan lesz. Önmagáról mindenki gondolja azt, hogy neki a Legjobb jár! A férfinak kell udvarolnia, meghódítani a lányt, ne cserélődjenek fel a szerepek.
2009. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!