Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Pulzál bennem a harag és gyűlölet, keményen.

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel minden úgy nézett ki hogy összejövünk. Aztán volt egy kis gondom, sulis, 1 hétig nem tudtunk találkozni. És össze is vesztünk eközben, neten. Elvileg szeretett, de ezalatt az 1 hét alatt összejött egy másik sráccal. Nos ez 2 hónapja volt, még mindig együtt vannak, én próbáltam a lányt visszaszerezni, de most úgy néz ki, végleg besokallt, és tetvesen ronda módon elküldött a 'csába. Mit csináljak, mert én beleszerettem rendesen...
2009. dec. 26. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most akkor harag és gyűlölet, vagy szerelem?? Végül is mindegy, mindegyik elmúlik idővel, ez az élet.
2009. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csodálkozol ha elküld a pics*ba ,ha beledumálsz a kapcsolatába ? Mert az a megpróbáltad visszaszerezni igen csak ezt jelenti. Ha szereti azt a srácot akkor szerintem igen csak,hogy őket.
2009. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vegyítve az egész. Príma kis koktél, mi? De most öljem meg a gyereket, vagy mi? Komolyan mondom, elég elszánt vagyok ahhoz, hogy elég nagy fájdalmakat okozzak neki.
2009. dec. 26. 21:53
 4/14 A kérdező kommentje:
Hááát... Azért persze, hogy beleszólok a kapcsolatába... Hitegetett, többek között. És erre összejött azzal a fitymacowboy-jal.
2009. dec. 26. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Azzal még ,hogy bántasz valakit nem oldasz meg semmit. Sőt inkább csak magadnak árthatsz vele,persze a lány többé szóba sem fog állni veled(érthető). Ha szereti a fiút akkor engedd el, próbálj tovább lépni. Ha ennyit nem tudott várni rád nem érdekelted igazán, inkább örülj neki, hogy kiderült időben és nem 1-2 év után lépett le..
2009. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy igazán szereti-e. Közös ismerősünknek azt ecsetelte, hogy olyan, mintha a legjobb barátja lenne.
2009. dec. 26. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:

21:58 vok megint

Akkor próbálj meg a lánnyal újra normális kapcsit kialakítani.Ha nem szereti ,hamar vége lesz köztük és a tiéd a pálya.. Bár ezek után én új lányt keresnék...

2009. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is ezt tenném, ha nem zúgtam volna bele.
2009. dec. 26. 22:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És te mi jogon szólsz bele más életébe ? Gondolkodj már el dolgokon. Játszd el magad részéről is ezt a szitut. A gyerek meg lehet ezerszer normálisabb nálad (Bár ez nem lehet nehéz, ahogy érzékelem.)

Az ő döntései. És ne akarj már te bárkinek is fájdalmat okozni. Komolyan ez a szánalom.

2009. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy érzed ezek után meg tudnál bízni benne?
2009. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!