Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
Hol, hogyan ismerkedtetek meg? :)
2014. máj. 4. 20:52
1 2
 11/18 Ladislavdeal ***** válasza:
Haverom fel akart szedni egy csajt, gondoltam elcseszem a randiját és majd a csaj hazamegy sírva, véghezvittem a tervemet és belémszeretett :)
2014. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A IWIW oldalon mikor még nagy sláger volt néhány éve,mostmár nem az a facebook a nagy sláger.


De azóta már szakítottunk és a leendő új párommal,hogy hol fogok megismerkedni(már,ha találok)azt még így előre nem tudom:) .

2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin.
2014. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:)
2014. máj. 4. 22:12
 15/18 kolosszus22 ***** válasza:

Középsuliban, fősulin, baráti társaságban, közösségi oldalon - ebben a sorrendben!

27F

2014. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kolosszus22 ***** válasza:
UI: most szabad vagyok, a következő nem tudom még hol jön össze! :P :D
2014. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Még általános 7. osztályában, 2 hétig jártunk azután volt 3 olyan év, hogy akármikor megláttuk egymást mindig veszekedés lett belőle.Nem beszéltünk, nem láttuk egymást fél évig, aztán egy nap lejött hozzánk és beszélgettünk. Olyan volt mintha semmi baj nem történt volna. 3 év alatt mindketten megváltoztunk. Igaz még kb 3 hónapja vagyunk újból együtt de hihetetlen, hogy ilyen jól kijövünk. :)
2014. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
középsuliban :)
2014. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!