Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan anyagiasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan anyagiasak a mai fiatal nők? (bővebben -->)

Figyelt kérdés

Miért várjátok el a férfiaktól, hogy a tenyerükön hordozzanak titeket? Miért fontosabb a tárgyi ajándékozás, mint a szeretet kifejezésének egyéb formái? Miért tartatjátok el magatokat oly sokan?

Miért csak ilyen nőkkel hozott össze a sors? Mindről kiderült, hogy nem én kellek neki, hanem a (nem létező) pénzem.

Csak a gazdag férfiaknak jár a boldogság? Akinek (most kicsit túlzok) se inge, se gatyája, az pusztuljon meg a szeretetéhség nevű "betegségben"? Igen, egy férfinak is szüksége van szeretetre. Nem csak a pénz, a szex meg a hatalom, sőt...

Értem én, hogy így teszteltek, mennyire lennék jó családfő - de ez megengedhető ebben az elaljasult, pénzközpontú világban? Ja, hogy egy pénzes pasival biztonságosabb családot alapítani. Persze, de vajon megéri? Mindenáron kell családot alapítani?

Mi a jobb? Ha az ember fia hullafáradtan ér haza a munkából, hordja haza zsákszámra a pénzt, de semmi érzelem, odafigyelés, szeretet, mert a kimerültségtől már nem futja rá; vagy ha éppen annyi pénze van a férfinak, hogy saját magát el tudja tartani, de testileg, lelkileg, jóban, rosszban társa a nőnek?

Jó, bizonyára létezik valamilyen arany középút, amit nekem még nem sikerült elérnem. Tudom, béna vagyok. Nem baj, majd összejön, igyekszem. Egyedül kellene elérnem? Hát nem a közösen elért eredmények a legszebbek? Nem arról szól az élet, hogy a társak alakítják, formálják egymást? Nem az "együtt" a lényeg, a "külön-külön, mindenki a saját útján" helyett?


Nem arról van szó, hogy a mai férfiakat (és nőket is talán?) elfelejtették felnevelni? Eh, kicsit messzire vezet ez...


Az igazi kérdésem ezek után talán az, hogy ilyen gondolkodással, ilyen helyzetben van-e esélyem normális párkapcsolatra, vagy előbb gazdagodjak meg, és csak utána próbálkozzak. Vagy csak rossz helyen próbálkoztam eddig?


26/F, akiből néha előtör a szánalmas nyavalygás, mert egy kicsit megrettent az elvárásoktól.


2009. dec. 22. 14:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a nehéz időkben amikor 10000-vel dőlnek be a hitelek autóra házra tévére csak egy nagyon vékony réteg beszélhet igazi jólétről.

Ez egy nehéz verseny ág a hölgyeknek. Sajnos én nem a gazdag pasikat erösitem.

Van ismerősöm aki bizony olyan autóval jár amiből én házat vennék és elindítanám az életemet. Úgy válogat a nők közül mint a huzat és mind ugyan azt hiszi ö majd megfogja magának.Ez röhej.Eszébe sem jut megállapodni élvezi a helyzetet.

A másik hogy jön az újabb generáció mindig van fiatalabb szebb és bizony a nők ölik egymást ha meglátnak egy csillogó autót.De vajon hány gazdag pasi van aki hűséges monogám és független a jelen időkben?Vajon miért bámulnak üveges tekintettel világfájdalommal az arcukon a hölgyek kifelé a buszon? Kerülve a szemkontaktust.

Bezzeg ha az ember egy 25 millás autobol néz rájuk akkor vigyorognak mint a vadalma.Ez egyéni tapasztalat.

Persze nem mindenki de sajnos azt kell mondanom az a hölgy akinek megvannak az adottságai az meg is próbál élni vele.Én nagyon örülök hogy a net tele van olyan csinos anyagias érzésektől mentes hölgyekkel de mikor az életben próbálsz találni ilyet akkor nagyon nehéz dolgod van.Kéne csinálnotok egy klubot vagy valami.

Ezúton szeretném tengermély tiszteletemet kifejezni minden hölgynek aki nem anyagias!!!

2010. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%
KÖSZÖNÖM! :D
2010. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem a pénz a lényeg. Nekem nem volt egy kanyim sem, mégis volt párkapcsolatom. Nem ez a lényeg. Magaddal, a képességeiddel legyél tisztában, és azzal, hogy mit akarsz elérni. Gyakran az emberek azon gondolkodnak, hogy vajon jó lesz-e a partner? Vajon csak a pénzéért szereti? Vajon, a srác, csak meg akarja dugni, vagy valami komolyabbat szeretne? És így tovább.


Ismered a viccet gondolom, hogy "Tudod, mit, süni? B*zd meg a fűnyíródat!" Ugyanaz a helyzet. Nem tudod, mit akar, ameddig nem ismerted meg.


Ne foglalkozz azzal, hogy mit akarnak tőled. Azzal foglalkozz, hogy te mit akarsz tőle. Ha azt akarod, hogy szeressenek, akkor legyél szerethető. Ha azt akarod, hogy fontos legyél, akkor legyél fontos. Ne pedig elvárd.


A nők - én legalábbis úgy vettem észre - sokszor jobban hallgatnak az ösztöneikre, és átlátnak a szitán. Még ha nem is mindig tudatos. Máskor meg túl sokat gondolkodnak, és akkor érzik magukat jól, ha nem kell kétségek között vergődniük, mert van mellettük olyan valaki, aki biztos lábakon áll.

2010. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!