Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan anyagiasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan anyagiasak a mai fiatal nők? (bővebben -->)

Figyelt kérdés

Miért várjátok el a férfiaktól, hogy a tenyerükön hordozzanak titeket? Miért fontosabb a tárgyi ajándékozás, mint a szeretet kifejezésének egyéb formái? Miért tartatjátok el magatokat oly sokan?

Miért csak ilyen nőkkel hozott össze a sors? Mindről kiderült, hogy nem én kellek neki, hanem a (nem létező) pénzem.

Csak a gazdag férfiaknak jár a boldogság? Akinek (most kicsit túlzok) se inge, se gatyája, az pusztuljon meg a szeretetéhség nevű "betegségben"? Igen, egy férfinak is szüksége van szeretetre. Nem csak a pénz, a szex meg a hatalom, sőt...

Értem én, hogy így teszteltek, mennyire lennék jó családfő - de ez megengedhető ebben az elaljasult, pénzközpontú világban? Ja, hogy egy pénzes pasival biztonságosabb családot alapítani. Persze, de vajon megéri? Mindenáron kell családot alapítani?

Mi a jobb? Ha az ember fia hullafáradtan ér haza a munkából, hordja haza zsákszámra a pénzt, de semmi érzelem, odafigyelés, szeretet, mert a kimerültségtől már nem futja rá; vagy ha éppen annyi pénze van a férfinak, hogy saját magát el tudja tartani, de testileg, lelkileg, jóban, rosszban társa a nőnek?

Jó, bizonyára létezik valamilyen arany középút, amit nekem még nem sikerült elérnem. Tudom, béna vagyok. Nem baj, majd összejön, igyekszem. Egyedül kellene elérnem? Hát nem a közösen elért eredmények a legszebbek? Nem arról szól az élet, hogy a társak alakítják, formálják egymást? Nem az "együtt" a lényeg, a "külön-külön, mindenki a saját útján" helyett?


Nem arról van szó, hogy a mai férfiakat (és nőket is talán?) elfelejtették felnevelni? Eh, kicsit messzire vezet ez...


Az igazi kérdésem ezek után talán az, hogy ilyen gondolkodással, ilyen helyzetben van-e esélyem normális párkapcsolatra, vagy előbb gazdagodjak meg, és csak utána próbálkozzak. Vagy csak rossz helyen próbálkoztam eddig?


26/F, akiből néha előtör a szánalmas nyavalygás, mert egy kicsit megrettent az elvárásoktól.


2009. dec. 22. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

Lelehet pontozni nem érdekel ha az én véleményem nem egyezik a tiéddel!:)

Szóval nem tartom magam anyagiasnak, de nálam szegényebbel nem is jönnék össze próbálok a saját kategóriámba válogatni. 17/L

2009. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha énbeleszeretnék egy pasiba akk sztem nem izgatna mennyire gazdag bár kb egy tizessel fiatalabb vagyok tudom... És én valahogy nem akarnám, hogy bármi nagy értékűt adjon nekem valahogy az kínos lenne. És nekem nem számítana sőőt legszívesebben az ilyen mindenféle hülyeség ajándékozást is eltörölném ok ha valamit nagyon akar adni valaki valakinek adja... Deh pl valentinnapot meg ilyesmit tuti nem fogok ünnepelni XD Na jó picit eltértem a témától szerintem biztos találsz normális nőt nem mindenki ilyen, ha van egy normális állásod( -nem a pénz miatt csak azért gáz ha magadat semtudnád eltartani ilyen idősen) és rendes ember vagy akkor ok :)
2009. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát tudod,azért szerintem ne általánosíts...mert vannak olyan nők (nem is kevés),akik jobban értékelnek egy romantikusan,kettesben eltöltött estét vagy egy esti sétát,mint mondjuk egy ékszert.Én legalábbis ha születésnapom van vagy akármilyen ünnep,akkor mindig azt mondom a Szerelmemnek,hogy ne vegyen semmit,csak annyit kérek,hogy töltsük együtt az estét...Mi még nem lakunk együtt,igaz már 6 éve együtt vagyunk...csak ő is úgy van,ahogyan te:dolgozik napi 10-12 órát,és mégsem jut 1-ről a 2-re.Jelen pillanatban nem látok rá esélyt,hogy a közeljövőben összeköltözünk,pont a pénz-probléma miatt,de én így is boldog vagyok vele...még akkor is,ha hónap végén 200ft-ja van...én akkor is szeretem és ő a legjobb dolog az életemben.Egyáltalán nem pénz kérdése...

És ha már itt tartunk,nehogy azt hidd,hogy a férfiak között nincs olyan,akinek a pénz többet jelent,mint az érzelem...

2009. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sose szerettem ha a barátom költ rám,akár egy tábla csoki árát is.Nem tudom miért,de nem szeretem,nem mindha nem tudnám viszonozni,csak én ugy gondolom lejárt már az a hülye mondás,hogy egy férfinak küzdeni kell egy lányért és mindent megadni.nem várom el a barátomtol hogy vegyen nekem ajándékot akár milyen okbol kifolyolag. Persze ö néha kiis akad,hogy mért baj ha költ rám egy kis pénzt.

Én szeretek rá költeni,de én nem szeretek ajándékot kapni,vagy bármi mást ami pénzbe került neki.

Azért ö dolgozott meg,és azt költse magára!!

:)

2009. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
elözzö vagyok:) csak annyi hogy én L21 a párom F25 éves.
2009. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Tudom off,de visszakérdeznék:

És a férfiak miért csak az agyon szoláriumozott,póthajú,műkörmös,szilikonnal telepumpált,nevetgélő.agyban fűrészpor nőket részesítik előnyben????Miért csak azoknak hozzák le a csillagokat az égről????Miért csak az ilyen guminők a szexszimbólumok???


Mi van a sportoló,természetes mellű,szép bőrű,rövid hajú,okos igazi hús-vér csajokkal-nőkkel???

Őket-Minket már lenéztek???

Erre nagyon kíváncsi vagyok,mert naponta azt látom,hogy a szolis cicababa után ezerrel fordulnak meg a pasik sugdolózva,vajon mi az ilyen butuska libák titka???

2009. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Minden tiszteletem azoké, akik nem a vagyona miatt szeretik a társukat! Úgy látszik, eddig csak rossz helyen próbálkoztam.


Kedves utolsó válaszoló!

A válaszod első részében említett nőket kerülöm, mint ördög a szenteltvizet. :-) Lehet, hogy a többségnek az olyan tetszik, de ennek az okát pontosan nem tudom. Talán a média is felelős. Vagy tudat alatt így gondolkoznak a férfiak: "A legtöbb haveromnak az ilyen jön be. Nehogy már kilógjak a sorból!"

Úgy érzed, hogy titeket lenézünk? Én semmiképpen.

Jó a kérdésed, tulajdonképpen hasonló a lényege, mint az enyémnek: "Miért ilyenek az emberek, mikor szerintem nem is ez a normális?" Így a válasz is hasonló lehet: máshol kell keresni. Tudom, hogy nehéz, ha szinte mindenhol ilyeneket tapasztal az ember, de az előző válaszok alapján látom, hogy semmi sincs elveszve. ;-)

2009. dec. 26. 22:03
 18/23 anonim ***** válasza:

17:18: nemrég te tetted fel a kérdést ezzel kapcsolatban (a pasiknak a cicababák tetszenek, és nem a sportos természetes csajok)? nekem erős a gyanúm!

ott azt írtad férjnél vagy, tehát nem értem miért akarsz "bejönni" más férfiaknak is...

2009. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem nem én írtam ki azt a kérdést,de olvastam,és felzaklatott,mert igaz! Csak úgy átírtam ide egy két dolgot,mert ide is vág ennyi.
2009. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
mindegy, bunkó módon általánosítasz és ez zavar!
2009. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!