Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszabadulni a FRIENDZONEból?

Figyelt kérdés
Annyira unom már, hogy minden csaj csak barátként tekint rám, akárhánnyal ismerkedek meg mindegyik csak barátkozni akar. Az ok, hogy énis szeretek barátkozni, de már van egy határ.
2014. ápr. 14. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne úgy állj hozzájuk ismerkedésnél.. Legyen egyértelmű, hogy nem barátként közeledsz
2014. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, nem vált be. Igazából én először meg akarok igazán ismerni egy csajt aztán belekezdeni egy kapcsolatba, persze ha bejön. Elég volt egy hárpia barátnő
2014. ápr. 14. 11:01
 3/12 anonim válasza:
40%
Olyan nincs, hogy friendzone. Egyszerűen nem tetszel nekik, hát keress olyat, akinek igen. Ezt a friendzone sz*rságot maguk nyugtatására találták ki a pasik... Ha egy csajnak igazán tetszel, nem fog csak barátként tekinteni rád. Azért mert NEM TUD. A nevem ellenére én is lány vagyok, és biztosan tudom. Ha a csaj mondja, hogy "de olyan jó a barátságunk, nem kéne elrontani" = bullshit. Nem jössz be neki. Bocsi, hogy ilyen nyers voltam, de ez az igazság. Ha te sem barátként közelítesz egy csajhoz, akkor ő sem fog annak tekinteni. Ennyi a kulcs. Persze azért nem kell bunkón zaklatni meg ráhajtani.
2014. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat, velem még barátkozni se akar senki.
2014. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3. Szerintem teljes mértékben igazad van. Most igy elgondolkoztam rajta és igazz... Köszi a választ :)
2014. ápr. 14. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:

"A nevem ellenére én is lány vagyok"


Hogy hívnak? Károly?

2014. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha te sem barátként közelítesz egy csajhoz, akkor ő sem fog annak tekinteni."...Na ez a bullshit :D


De amúgy tény hogy jól kell irányítani a dolgokat, nem is lerohanni, de nem is elhúzni az időt.

2014. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy már többen említették, kikerülni belőle nehéz.

Az elejétől megfelelően kell hozzáállni: tudatosítani, h te nem barát akarsz lenni. Így vagy többként fog rád tekinteni vagy lelép (de legalább kiderült és nem húzod az idődet).

2014. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, nem jössz be neki és kész. Innentől kicsit a meleg barátja leszel leszámítva hogy nem vagy meleg. Nekem volt olyan barát("nőm") aki még át is öltözött előttem.


A kérdésemre hogy miért nem szégyell átöltözni egy fiú előtt az volt a válasz "ja hát te nem számítasz úgy". Mondjuk ez már a legalja. Többszöri szerelmi vallomásomra is csak röhögött meg elviccelte vagy szimplán nemet mondott. Mentségemre legyen mondva, hogy 17 voltam, tapasztalatlan és naiv.


A FRIENDZONE létezik. A nők máshogy működnek mint a férfiak. A nők képesek a pasikra semlegesként tekinteni (ami szerintem megalázó egyébként, de ez van) A férfiak ugyanezt nem tudják. Még ronda nőkkel se (szerintem). Ezért nekünk ez fura és kellemetlen érzés.


De itt egy jó definíció:


“The ‘friend zone’ is like the penalty box of dating, only you can never get out. Once a girl decides you’re her ‘friend,’ it’s game over. You’ve become a complete non-sexual entity in her eyes, like her brother, or a lamp.”


27/F

2014. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy. A friendzóne-t pontosan azért találták ki a lányok, hogy legyen hova száműzniük azokat a pasikat, akiktől ugyan semmit nem akarnak,de a szimpátiájukat meg a hódulatukat azért elfogadják...

Egy gulágról könnyebb kiszabadulni mint a friendzónából, ne töltsd vele az időd.

2014. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!