Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok kiszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok kiszabadulni a barát zónából?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány és elkezdtünk beszélgetni (osztálytársam). Annyira jóba lettünk,hogy a legjobb barátjának tart és olyan dolgokat is elmond,amiket még a barátnőinek sem. Azt szeretném kérdezni,hogy hova vigyem el,vagy mit csínáljak,hogy több legyek neki mint a legjobb barátja. Sokszor van közös programunk de úgy érzem nem sikerül megértetni vele,hogy tetszik nekem. Kérlek segítsetek!!!!
2011. ápr. 3. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy kicsit és majd ha már úgy érzed, hogy te is több vagy neki, akkor mondd el neki. Amíg viszont úgy látod, hogy te nem vagy több neki, csak egy barát, akkor felesleges tudatni vele, mert ettől még nem hiszem, hogy beléd fog szeretni.
2011. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lepd meg néha valami kis ajándékkal. Aztán virággal, és mikor odaadod neki, adj a szájára egy puszit és nézzél hosszasan a szemébe.

Engem így hódított meg a férjem. Osztálytársam volt.

2011. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Moszuke ***** válasza:
100%

ejha.. a barátzóna az szopás:) jobb lenne ha te is betennéd a lányt a barátzónádba..

persze a remény hal meg utoljára és bátraké a szerencse..

nos.. ha úgy érzed elég faintos a baráti kapcsolatotok ahhoz hogy túléljen egy szerelmi vallomást akkor ne kíméld:D

aztán max pofára ejt.. a legrosszabb esetben pedig még barátok se lesztek, de ha ennyi miatt megszűnik a viszony akkor nem is volt igazi barát.

szal tömören: hajrá

2011. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elsö válaszó válassza jól hangzik.

Ne vegyél ajándékokat neki, mert ha csak barátnak néz, akkor furcsálni fogja hogy minek vásárolsz neki ajándékokat.

Az más ha már tetszel neki, máshogy néz rád, akkor talán örül egy ajándéknak.


Szerintem csak folytasd tovább mint most, beszéljél vele, többet, találkozzál vele többet. Úgy értem, szabadidödben vele legyél, érted, nem csak hogy néha elmentek a suli útán kávézni vagy mi, hanem legyen hogy találkoztok és egész nap elvagytok.

Most nem tudom, mit szoktatok csinálni, de valahogy úgy gondolom, hogy minél több idöt tölt veled, annál nagyobb a esély hogy egyre jobban tetszel meg neki. Csináltok dolgokat együtt, közös élmények satöbbi.

2011. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Egyébként szemezés, mosolygás, kedveskedés, néha egy-egy kedves szó (pl "jól áll neked ez a felső") Emellett pedig "véletlen" próbálj meg érintkezni, hozzáérni. Látni fogod a reakciókból, hogy mi a helyzet. Azon túl pedig légy türelemmel, mert egy barátságban nagyon nagy az esélye, hogy átalakul szerelemmé, csak ha hamar lerohanod, amikor még csak kezdetlegesek benne az érzések nem sülhet ki jó belőle. Amúgy pedig ezt az érintkezős dolgot feltétlen próbáld ki. Nálam abból lehet tudni, hogy szimpatikus-e az illető. Ha nem, akkor elhúzódok. Esetleg ha nagyon próbál hozzámérni akár a szék sarkára ülök inkább. Ha viszont tetszik az illető nem húzódok el, és meg sem mozdulok, hogy minél tovább fennmaradhasson ez az állapot. Remélem tudtam segíteni. ;] 14/L
2011. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok, annyi a különbség hogy neki van egy 2.5éves kapcsolata, bár szakított vele, de még mindig találkoznak, szóval zavaros! De mindent megbeszélünk, segítünk egymásnak. Ragaszkodunk egymáshoz, mint kutya a csonthoz! :)


Szerintem ne nagyon vegyél neki semmit, inkább szavakkal próbáld éreztetni vele hogy tetszik. Dicsérd meg a haját, a ruháját, mosolyogj rá, amikor beszélgettek nézz a szemébe. Mi nagyon sokat mosolygunk egymásra! Van olyan hogy egymásra nézünk csak úgy véletlen, és mosolygunk egymásra! :) Szerintem legyen sok közös programotok! Itt a jó idő, süt a nap, hívd el biciklizni, vagy ha van arra felé valami folyópart akkor egy séta. De ha van olyan tantárgy ami kevésbé megy, segíthettek egymásnak! Hány évesek vagytok?


Hajrá :)

2011. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk sajna most van pasija :/ de már megöleletem kétszer
2011. ápr. 3. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha most van pasija, akkor várj. Hátha annak vége lesz. Ez a legtisztességesebb.
2011. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha van pasija akkor csak barátként tekint rád! Szóval ne valj szerelmet neki, nehogy elrontsd a barátságot!
2011. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy van pasija. Most várj, de majd, ha szakítanak, akkor a te válladon fog vigasztalódni és nyert ügyed van.
2011. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!