Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 12év korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 12év korkülönbség egy férfi és egy nő között, ha a férfi az idősebb?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem bizony azert ez is eszembe jut! nem donto fontossagu ugyan, hogy a masik hozzam kepest kevesebbet el, de egy ropke gondolatmenetet szerintem meger.

en, szemelyszerint gyulolnek ozvegy lenni :( szerintem az nagyon szomoru dolog. egyik dednagyanyam makkegeszsegesen! banataban halt meg, mert elvesztette dednagyapamat a haboruban. csak mondom, hogy sajnos ilyen is van

2008. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

A kommentedből látszik, hogy intelligens vagy és jóval komolyabb a korodnál. Hát nem tudom, ha még csak most indulna ez a kapcsolat, én a helyedben lehet, hogy nem mernék belevágni,viszont, ha már nyakig benne vagytok, szerelmesek meg minden, akkor ne agyalj ilyeneken, már úgyis mind1, szeressétek egymást:)De nagyon fontos ilyen helyzetben, hogy ismerd meg, hagyj időt magatoknak, meg tudj benne bízni. Lehet, hogy ő meg pont fiatalosabb a koránál, nem a semmiért szeretett meg, és te se őt.:)

Viszont, ha kiskorú vagy semmiképpen sem ajánlom, mert pedofília, ha fiatalkorú vagy épphogy csak nagykorú, akkor meg vigyázz magadra és a kapcsolatra, mert nem vagy még felnőtt hiába gondolkodsz éretten, sok kompromisszumot kell majd kötnötök, hiszen más dolgok foglalkoztatnak benneteket (te még suliba jársz, ő meg a megélhetésével van elfoglalva), de ha erre képesek vagytok, a szüleid is megbíznak benned akkor mért ne? Rajtam áll...

2008. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
bocs, rajtad
2008. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2008. júl. 27. 12:25
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én 25 vagyok a párom 40. 3és fél éve vagyunk együtt, jövő hónapban házasodunk össze. Ez az alkalmazkodáson múlik szerintem. Én feltudtam nőni hozzá, úgy, hogy nem az a fontos, hogy állandóan bulizzak, hanem igen, mosok főzők, vasalok (ezt csak miatta), takarítok, ő meg el tudja viselni, hogy néha úgy viselkedem, mint egy gyerek. Elviseli a hisztimet, a hebrencsségemet, a szétszórtságom:-) és még örül is, hogy nem vagyok halál komoly, mert még életében nem nevetett annyit mint velem, és ez sokat számít ám:-) és imádja, hogy bújós vagyok, meg ragaszkodó, és sztem, azért egy fiatal lány sokkal "ilyenebb" tud lenni, mint egy idősebb. De lehet roszul gondolom.
2008. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, hogy mióta megismertem sokkal érettebb lettem,ahogy fogalmaztál felnőttem hozzá.:-)Azelőtt én is szinte csak a divattal foglalkoztam meg nem értettem meg,hogyan lehet úgy megközelíteni a dolgokat mint a felnőttek.Szóval az,hogy megismertem csak pozitív hatással volt rám.Sokkal érettebb lettem és végre megtaláltam önmagam.És most már át tudom érezni milyen lehet egy felnőttnek.

Köszi,hogy írtál és mindenkinek köszönöm aki írt!De ha valakinek van még véleménye nyugodtan mondja el!:-)

2008. júl. 28. 16:45
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

nálunk 19 év körkülönbség van, én 18, ő 37 :)

2 és fél éve vagyunk együtt, békességben. :)

2009. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 21 év körkülönbség van és 3 éve tart már.. Soha senkivel nem volt semmi se ilyen jó:) De a jövőtől én is félek:( De ha meghal, max vele halok:DD 22/L
2009. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez még elmegy. Az meg tényleg kiveri nálam a biztosítékot ha valaki azzal érvel,hogy x idősen hamarabb fog meghalni a párja... Ha valaki tényleg tiszta szívből szereti a másikat,nem fog ezen agyalni! :) 20/L
2009. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!