Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 12év korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 12év korkülönbség egy férfi és egy nő között, ha a férfi az idősebb?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hány éves vagy?
2008. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én tettem volna fel a kérdést :-)

Én ( lány,20éves) és a barátom ( fiú,32éves)már 1 éve élünk teljes boldogságban,már együtt is élünk. Egyikünket se zavata/zavarja a korkülönbség,az már régen halott kapcsolat ahol az számít.Megértés,őszinteség,szeretet,bizalom és kölcsönös odaadás kell és minden jó lsz:)


Ti hány évesek vagytok kedves kérdező?

2008. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, mert mondjuk egy 14-26 nem tudna működni a más igények és a más szellemi fejlettség miatt. Ha jól megértitek egymást akkor nem törjétek ezen a fejetek hanem éljetek boldogan
2008. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
szerintem rengeteg, ha lepontoztok is. most fiatalok vagytok s nem tunik soknak, de gondolj csak bele, hamarabb lesz oreg, hamarabb megy el a kedve olyasmiktol ami neked meg oromet okozna! hamarabb jonnek neki az oregkori betegsegek s vegulis joval hamabb hal majd meg, neked pedig marad a fajdalom s az egyedullet (ne felejtsuk el a nok amugy is hosszabb eletet elnek). lehet hogy most utalsz amiert ezeket mondom, de ezekre is gondolnod kell, de idovel sajnos mind bevalik :(
2008. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Az attól függ: pl. 10 és 22 igen, 16-28 kétesélyes, 20-32 és attól felfelé már nem
2008. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagykorú vagy már nem számír a korkülömbség.A nővérem és a pasija között 20 év korkülömbség van és van egy gyerekük is már.

Ha még nem múltál el 16 akkor sok.És a szüleid sem örülnének neki akkor.

2008. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a korkülönbség okán keletkezik néhány probléma, de szerintem egy amúgy jó kapcsolatot azért nem fenntartani, mert pl. az idősebb hamarabb halhat meg, elég nagy hülyeség. Erre nincs garancia pl. Szerintem, ha jól megvagytok, tényleg nem számít. Bár azért nem árt, ha tényleg vagy min. 20. Nekem 21 éves koromban volt egy 35 éves pasim. És nem panaszkodom, sokat tanultam :)
2008. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien írtatok!:)Az egyik válaszoló el is találta az életkori helyzeteket...

Fiatal vagyok az igaz...,de sok mindenen mentem keresztül életem során.Nagyon sok mindenen.És egyéáltalán nem gondolkodok úgy mint egy korombeli.Egész életemben szinte felnőttek társaságában éltem,mindenki (a korom ellenére) felnőttként kezel.A család az összes problémákat megosztja velem és mindenit végéghallgatok,tanácsokat adok.Persze nem ezért tekintenek és tartom magam ,,felnőttnek".

És a negatív kritikákat is köszönöm,és arra kérek mindenkit aki olvassa a kommentem,hogy ennek tükrében is mondja el a véleményét akár jó, akár rossz.Köszönöm!:)

2008. júl. 25. 20:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az en szuleim kozt majdnem 20 ev a korkulonbseg, es ebbol kifolyolag soha nem volt semmi problemajuk. Ha megertitek egymast, akkor nem szamit az a 12 ev es ne gondolj arra mi lesz majd ha telik az ido, hogy majd o hamarabb oregedik, mert ez nem igy van. Ha egyutt vagytok egymashoz igazodtok. Ha szeretitek egymast, akkor boldog leszel es ezen a korkulonbsegen ne is gondolkodj.
2008. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Ja es volt egy olyan valasz, hogy hamarabb fog majd meghalni. Na erre csak annyit tudnek mondani, ha ket ember szereti egymast nem azon topreng, hogy mikor fog meghalni a parja!!!

Elozo valaszolo voltam.

2008. júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!