Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert titkolja? Miert csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert titkolja? Miert csak akkor mutatja ki mikor kettesben vagyunk? Legalabb tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu(25)en pedig (15)es hat talalkozgatunk lassan mar egy eve,es hat nem nagyon ertem hogy mit akar.Tudom en meg fiatal vagyok hooza,meg hogy nem tudom kielegiteni meg hasonlok,de nem erol van szo.Minden hetvegenkent talakozgatunk beszelgetunk,smaci,tipi tapi de semmi tobb.Nekem nagyon bejon a srac,es ugy gondolom hogy en is neki.Es ne mondjatok azt hogy csak sexet akar tolem,mert ha azt akart volna akkor mar lett volna valami,de eddig semmi jele annak hogy leakarna fektetni,vagy hasonlok.Es hat az van hogy jo csaladi ismeros,vagyis batyamnak egyik jo haverja es lehet azert is visszahuzodo kicsit.sorry 4 a helyesirasert..
2009. dec. 19. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
00:31-nek alapból nem büntetendő, kivéve ha a szülők feljelentést tesznek. van egy haverom akivel megtörtét. szegény srác szívott vele eleget, pedig nem volt köztük ennyi különbség. a vége szakítás lett, mert a szülők pokollá tették az életét mindenféle bírósági dologgal...
2009. dec. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
juuj az durva,szegeny srac..
2009. dec. 20. 00:44
 13/19 A kérdező kommentje:
koszi azoknak akkik eddig irtak
2009. dec. 20. 01:02
 14/19 anonim ***** válasza:
ha csak szexet akarna nem várogatna 1 évet, már rég lépett volna. viszont ha igazán szerelmes volna, akkor meg vállalná. vagy lehet hogy úgy gondolja ha pl 3 év mulva is megvan ez köztetek, majd akkor teriti ki, mivel addigra 18 leszel, és senki nem szólhat semmit. ha szerelmes, még ilyen gondolata is lehet.
2009. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
EN MAR NEM TUDOM H H GONDOLJAM EZT AZ EGESZET,
2009. dec. 20. 01:29
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne...


Maradj meg annyiban, hogy ha 2-3 év múlva is így marrad, majd vissza tértek rá.. A Scarface-ben is mi lett a vége..

2009. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy vár-e még 3 évet amíg betöltöd a 18-at. Ha vár, akkor szerelmes beléd, ha nem, akkor te is csak egy lennél a sok közül :S bocsi a támadó válaszért :S
2009. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat...megkerdeznem en de nem tudom hogy kezdjek hozza,kicsit szegyelem vagyis nem tudom..de azert meg1x koszi...
2009. dec. 21. 13:20
 19/19 A kérdező kommentje:
most jutt eszembe,hogy 1x mikor talalkoztunk kicsit tobb volt bennem mint kellett volna (pia)es nem nagyon emlekszek hogy mi tortent,csupan annyira hogy talalkoztunk,es utana mikor meg1x talalkoztunk kerdeztem tole hogy mi tortent akkor es csak annyi volt a valasza hogy semmi,vagyis hogy jo tortent,es azt vettem eszre h mar a bugyimban a keze,es mondtam neki hogy ne,o erre kivette de ez eddig meg nem tortent meg...
2009. dec. 21. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!