Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert titkolja? Miert csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert titkolja? Miert csak akkor mutatja ki mikor kettesben vagyunk? Legalabb tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu(25)en pedig (15)es hat talalkozgatunk lassan mar egy eve,es hat nem nagyon ertem hogy mit akar.Tudom en meg fiatal vagyok hooza,meg hogy nem tudom kielegiteni meg hasonlok,de nem erol van szo.Minden hetvegenkent talakozgatunk beszelgetunk,smaci,tipi tapi de semmi tobb.Nekem nagyon bejon a srac,es ugy gondolom hogy en is neki.Es ne mondjatok azt hogy csak sexet akar tolem,mert ha azt akart volna akkor mar lett volna valami,de eddig semmi jele annak hogy leakarna fektetni,vagy hasonlok.Es hat az van hogy jo csaladi ismeros,vagyis batyamnak egyik jo haverja es lehet azert is visszahuzodo kicsit.sorry 4 a helyesirasert..
2009. dec. 19. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mutatja ki a családod/bátyád előtt, hogy bejössz neki?! Valószínűleg, mert apád és a bátyád a farkánál fogva kötnék fel az első fára, ha megtudnák, hogy a nagy barátjuk 25évesen az ő 15éves kislányát/hugát fogdossa.
2009. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert nem akar Téged felvállalni a barátnőjeként.Azért,mert szexet akar Tőled.Azért,mert fél,hogy ezt a Nálad felnőttebbek is sejtik,és behúznának egyet neki,hozzá teszem,jogosan!Hát ezért.
2009. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

mivan ma? telihold? komolyan... gondolkodni kéne már...


igen, tetszel neki, és okkal titkolja.

A bátyád valszeg letépné a tökét, ha megtudná hogy a fiatalkorú hugával akar valamit... :D édesapád nemkülönben :D

Visszatartó tényező lehet még a haveri kör: "ne cinkelj már, nagyon fiatal az még..."

Illetve hasonló visszatartó erő lehet még hogy bűntethetik, ha apu-anyu feljelentést tesz... és ezt biza keményen büntetik...

2009. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
apum nem el,mar meghalt:(szal o nincs mit tegyen..
2009. dec. 20. 00:10
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudhattam...

Akkor viszont pláne érthető...

A bátyád úgy vigyáz rád mint a szeme fényére...

Ha barátja a bátyádnak, akkor egy hülye, hogy ilyesmit kockáztat, szal télleg szerelmes...

ha csak vmi sokadik haverja, akkor lyukra megy...

2009. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem tudhattad de koszi.o nem a sokadik haverja hanem a legjobb haverja,vagyis az en szemszogombol nezve.vagy hogy mondjak ezt a fiuk kozt?
2009. dec. 20. 00:16
 7/19 A kérdező kommentje:
ugy batyam,hogy anyumnak a testvere,nem nekem...szoval nagybatyam.
2009. dec. 20. 00:17
 8/19 anonim ***** válasza:

barát és haver közt nagy a különbség...

A haverra rábízod a kocsidat, a barátra az életedet is! ezt tudd meg, hogy ő melyik, mióta ismerik egymást, és hogy mennyire bízik a "pasidban" a nagybátyád.

2009. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mar evek ota ismerik egymast.
2009. dec. 20. 00:23
 10/19 anonim ***** válasza:
00:03-nak 14 éves kor felett nem büntethető....
2009. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!