Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszolna a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolna a volt barátom?

Figyelt kérdés
Tavaly jártam egy sráccal 3 hónapig, de nem éreztem azt, hogy én szerelmes vagyok belé, és szakítottam vele. Úgy gondoltam, ez a kapcsolat korán jött az ezt megelőző kapcsolatom után. (pár napra rá jöttünk össze) Viszont nagyon sokat fantáziálok ezzel a sráccal, csak egy kis szünetet kellett volna tartani annak idején. Most úgy érzem belezúgtam. Neki sincs barátnője. Vajon újra kezdené velem? Amúgy minden oké volt a kapcsolattal, nagyon megbántam a szakítást.
2008. júl. 25. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Próbáld meg, de ezeket, amiket leírtál, mondjad el neki. Hogy nem voltál kész, és most nagyon hiányzik, megbántad a szakítást. Nem tudom, hogy ő szeretett-e téged, ha igen, akkor lehes esélyed szerintem.:)hajrá
2008. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen már velem is volt :/ elég szar helyzet az biztos,de ilyenkor az öszinteség segit a legjobban :/

biztos nehéz ezt így elmondani neki,de ez sokat segithet ha nem is személyesen sms-be vagy msn-en írd le ezt neki!!És akkor kiderül...

sok sikert!

2008. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elmondani neki. Ma taliztunk, eldumáltunk, de többször is hozzá akartam kezdeni, de nem bírtam elmondani. Tervezgette a jövőjét.. A végén mikor puszit adott, 2-t adtam, s ő 3-at akart és kérdeztem h "ja hármat?", és mondta h "felőlem lehet 4 is". Meg hangot adott az új frizurámnak, meg öltözködésemnek. Akkor bátortalankodtam el igazán, mikor vmire azt mondta, hogy "be kell újítani egy pasit". Már kisírtam magam... Sajnos nem este taliztunk (akkor dolgozik), akkor jobban jöttek volna a szavak talán. Azért köszönöm h bíztattatok, de elcsesztem.
2008. júl. 30. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
ne add fel ilyen könnyen!
2008. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, de a válasza az volt, h ez mostmár biztos h viszonzatlan, és h mostmár késő. :(
2008. aug. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!