Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baj a szeretkezéssel van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baj a szeretkezéssel van. Ha én kezdeményezek, kényeztetem, utalok rá hogy esetleg ő is csinálhatna vmit, mondjuk vágjunk bele, közbe meg azt látom rajta hogy nincs kedve, inkább élvezné azt hogy csak kényeztetem. Mi lehet a barátom baja?

Figyelt kérdés
5éve ismerjük egymást, másodszorra járunk, mostmár több mint egy éve. Menyasszonya vok. A baj a szeretkezéssel van. Ha én kezdeményezek, kényeztetem, utalok rá hogy esetleg ő is csinálhatna vmit, mondjuk vágjunk bele, közbe meg azt látom rajta hogy nincs kedve, inkább élvezné azt hogy csak kényeztetem. Ha ő kezdeményez olyan érzésem van mintha csak muszájból csinálná. Ami még zavar hogy régebben olyan macsós volt, szenvedélyes, órákig képes volt kényeztetni. Most meg tényleg unszolni kell (lassan már engem is, mert ezek miatt elmegy a kedvem)hogy szexeljünk. Állítja hogy szeret, el is hiszem neki, ez tutti. De akkor mi lehet a baja?! Ezt a problémát említettem már neki nem egyszer, annyi a válasza hogy akkor éppen fáradt volt stb... Kb fél éve még minden nap legalább 3x 4x szexeltünk, most meg egy hétvége alatt ha egyszer akkor lehet h már sokat is mondok. Amúgy mi csak hétvégén találkozunk, akkor tudunk, tehát annyira még egymásra se tudunk unni.
2008. júl. 24. 20:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt több mint valószínű h ki fogom próbálni. Ha egy pasi ír ilyet akkor biztos bejöhet. Köszi az ötletet.
2008. júl. 25. 14:14
 12/14 anonim ***** válasza:
A barátod igazán megbecsülhetné a szenvedélyességed. Sok férfi irigykedhet szerintem. Talán segíthet ha őszintén beszélgettek a vágyaitokról, tényleg nyíltan. Megnéztek erotikus filmeket amitől fellobban a vágy, beszélgettek arról, hogy hogyan a legjobb nektek, milyen fantáziátok lenne. Sajnos ehhez két ember kell, másképp nem megy.
2008. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

esetleg nem lehet hogy más csaj érdekli?

ez csak egy tipp. csak mert általában akkor szokott ilyen lenni az egész. persze sk minden közrejátszhat.

hány évesek vagytok?

2008. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h más csaj miatt lenne. Amúgy ő 24 én 20 vok.
2008. júl. 28. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!