Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baj a szeretkezéssel van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baj a szeretkezéssel van. Ha én kezdeményezek, kényeztetem, utalok rá hogy esetleg ő is csinálhatna vmit, mondjuk vágjunk bele, közbe meg azt látom rajta hogy nincs kedve, inkább élvezné azt hogy csak kényeztetem. Mi lehet a barátom baja?

Figyelt kérdés
5éve ismerjük egymást, másodszorra járunk, mostmár több mint egy éve. Menyasszonya vok. A baj a szeretkezéssel van. Ha én kezdeményezek, kényeztetem, utalok rá hogy esetleg ő is csinálhatna vmit, mondjuk vágjunk bele, közbe meg azt látom rajta hogy nincs kedve, inkább élvezné azt hogy csak kényeztetem. Ha ő kezdeményez olyan érzésem van mintha csak muszájból csinálná. Ami még zavar hogy régebben olyan macsós volt, szenvedélyes, órákig képes volt kényeztetni. Most meg tényleg unszolni kell (lassan már engem is, mert ezek miatt elmegy a kedvem)hogy szexeljünk. Állítja hogy szeret, el is hiszem neki, ez tutti. De akkor mi lehet a baja?! Ezt a problémát említettem már neki nem egyszer, annyi a válasza hogy akkor éppen fáradt volt stb... Kb fél éve még minden nap legalább 3x 4x szexeltünk, most meg egy hétvége alatt ha egyszer akkor lehet h már sokat is mondok. Amúgy mi csak hétvégén találkozunk, akkor tudunk, tehát annyira még egymásra se tudunk unni.
2008. júl. 24. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Attol még lehet hogy unja a sima dolgokat ujits picit,valami nagyon szexi ruci vagy ilyenekkel feldobhatod.Próbálj meg különösen csábos lenni olyan amilyennek még nem ismer.
2008. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj h a szexi ruci meg tánc már volt egy párszor. Pózokat is váltogatjuk, és néha beújítunk, de olyan monoton az egész. Mintha nem is akarna, csak kötelességből szexelne meg.
2008. júl. 24. 21:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor várd meg mig igazán akarja mikor eljön az az idö hogsy nekedesik.utánas azt fogja mondani hogy "hüü de jo volt" és talán ujra vágyik rá.
2008. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Lehet,hogy "elkényelmesedett"kicsit.Akkor egyelőre ne kezdeményezz,várd meg,hogy ő tegye meg.
2008. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Stressz, fáradtság, sok minden okozhatja, hogy lanyhult az érdeklődése. Ha meg minden hetetek, hétvégétek menetrendszerűen zajlik, akkor az önmagában is lehet unalmas - ettől még téged tényleg szerethet nagyon!

Ha a hétköznapi találkozás nem megoldható, akkor próbáljatok hétvégére valami programot szervezni, elutazni valahová pl.

2008. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha tudsz, legyél türelmes, és ne kezdeményezz! Jön ő még a te utcádba!:)
2008. júl. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Hát türelmes leszek, csak már nehéz.
2008. júl. 25. 07:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy nem könnyü egy idö után,már szinte várja az ember hogy leteperjék és elnézést a egfogalmazásért de jol megrakják.Aztán látod hogy huzza a száját és a kedved is elmegy az élettöl.
2008. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na igen. Pont ez amit az elöttem szóló leírt.
2008. júl. 25. 11:04
 10/14 anonim válasza:

Szia!


Unalmasnak találja a dolgot, próbáljátok meg valami extrém helyen. Pl.: menjetek el egy étterembe és a mosdóban letámadod, vagy valami ilyesmi, legyen benne para, ami felviszi az adrenalinszintjét, bepörög és onnan már megállíthatatlan lesz.

Sok sikert.


Zoli

2008. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!