Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi a legfontosabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a legfontosabb? A külső, az anyagi helyzet, az intelligencia vagy valami más, ha muszáj választani?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm nagyon maga alatt van, mert szakított vele a barátja egy másik nő miatt. Csak az jár a fejében, hogy "miért?". A másik nőnek 24 éves korára 3 gyereke van 2 különböző férfitől, 8 osztályt végzett el, nincs jelenleg munkahelye. A barátnőm 3 diplomával rendelkezik és biztos anyagi háttere van 24 éves korára. A férfi indoka - bár nem mondta ki, de ezt éreztette - az volt, hogy a barátnőm kb. 70 kg, de ugyanennyi volt, amikor megismerkedtek. Az arca viszont nagyon szép. A másik nő pedig sportos, tényleg "dögös" alakkal rendelkezik. Lehet, hogy ennyi tényleg elég volt a férfinek, hogy elhagyja? Gondoltam, rákérdezek, hogy ti mit gondoltok. Egy férfi elhagy ennyiért egy nőt?
2009. dec. 18. 18:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Rohadjon el az ilyen... 70kg os lány aki okos az tökéletes!

Én pl egy nőben elsőre azt nézem meg ,hogy hogyan néz ki.Mindenkinek van ideálja,ha tagadja ha nem.. ami neked csúnya az másnak a megtestesült álom.Persze ez csak azért van mert nem mehetek oda minden lányhoz ,hogy flörtöljünk ,de ha valaki nem igazán vonzó lány jön hozzám nem utasítom el inkább beszélgetünk megismerjük egymást.

Ezután jönnek a belső tulajdonságok a legfőbb dolog ,hogy egyforma értékeket valljunk pl hasonlóak legyenek a tervek ne legyen a lány buta, legyen család centrikus, szeressen ,legyen megbízható, hűséges , humoros,és talán a legfontosabb élvezzük egymás társaságát.Akiben ezek megvannak legyen az csinos vagy nem már rossz ember nem lehet.

Remélem a barátnőd kilábal a dologból.

2009. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

sportolókánk rendkívüli intelligenciával rendelkezhet mind a 90 kilójában, ha minden igénye egy csinos sportos cicababa. :) zsák a foltját.

Különben meg pasi létemre úgy vagyok vele, hogy sok nőt láttam már megszépülni ahogyan megismertem a belsejét. És volt gyönyörű barátnőm, akivel képtelen voltam együtt lenni. Tehát tényleg emberfüggő. :)


Mellesleg én is sportoló vagyok. Csak néha agyra is gyúrni kéne.

2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

15:59: érdekes, azt nem írod, hogy az embernek a lelkét és az elméjét is kell ápolnia és treníroznia. Ez is muszáj ám, tudod. Szerintem ez is fontos lenne. Az milyen társ, aki csak sportol, hű, de jól néz ki, de amúgy semmit sem tud és nincs vele miről beszélni, ráadásul semmilyen munkát nem tud elvállalni, mert nincs szakmája, lusta, mint a dög?


Könnyű mondani, hogy nem mindegy, hogy miért hagyta ott. Te is elgondolkodnál, ha ott hagynának, nem?

2009. dec. 22. 16:22
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld uccsó agyar is gyúrok,dolgozok,üzletelek,olvasott vok,egyetemre is járok,nah erre mit lépsz kómám.Miér kell leoltani?Mert van véleményem,ez az oldal azér van,hogy válaszolj ha nem tetszik ne olvasd ennyi.Igen megtehetem,hogy válogassak a csajok között,nekem kijár.
2009. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Elgondolkodnék persze,ezér igyekszek nagyon,hogy TOP-on legyek.Ez egy ilyen világ,hogy teperni kell,erre már évek óta rájöttem.Kemény dolog nem mondom,de nincs idő siránkoznom csak előre és előre megyek.
2009. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Itt nem a 70 kilóval van a baj :) hiszen korábban is így nézett ki a lány. Ha akkor vonzónak találta a pasi, akkor most is annak találja...


Szerintem azzal van a gond, hogy a barátnőd mellett kisebbségi érzése lehetett a pasinak. Lehet hogy a diplomái miatt, vagy azért mert anyagilag jól áll. Vagy bármi más miatt. A férfiak szeretik érezni, hogy felnéznek rájuk, vagy a nők számítanak rájuk. Lehet hogy úgy érezte a pasi, hogy egy senki a barátnőd mellett, az új csajnál meg ő a király. Ez egy darabig működik, de majd elmúlik :)


Szóval ha írnál a pasiról is pár dolgot, akkor könnyebb lenne a válasz, de van olyan is, amit te nem tudsz róluk.


31/N

2009. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kívánom a sportólokánknak hogy megtalálja az élete párját,bár ilyen "én vagyok a jani" hozzáállással elég nehéz lesz...

Szerintem nemsokat ér az,ha egy nő szép,dögös,de mellette lusta,és nem lehet vele beszélgetni,nem érdekli semmi,és agyilag hülye.

Mellesleg,a sportolónk,ha tényleg intelligens lenne,akkor nem írná la azt magáról,hogy ő mijen jó,mert itt nem az volt a kérdés/kérés,hogy magunkat dicsérjük.


A kérdésre válaszolva pedig ennyit tudok mondani: Lehet hogy a másik nőnél kap valamit amit a barátnődnél nem kapott meg...De valószínű hogy csak kiváni pl arra hogy milyen vele a szex...Ha a külsője miatt kell neki az a csaj,akkor az nemlesz hosszútávűmegy időután ugyis elcsúnyúl,és semmi de semmi vonzó nem lesz rajta...

2009. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezért mondják a sportolókra, hogy gyökerek...

21/f

ja, 16:20as válaszoló voltam.

2009. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

ja 16:23, nagy sportember :) azt elhiszem hogy agyra gyúrsz, de érzelmileg valahol nagyon lemaradtál. vagy csak az ágyékodban hordod azt az igeni alacsony szintű intelligenciádat.

Különben meg attól még hogy egyetemre jársz, lehetsz full ostoba, ami esetedben igaz is. :) örvendtem.

2009. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
24%
Köszönöm az oltásokat,erre inkább nem reagálok.Ha így gondoljátok lelketek rajta.Örvendtem én is
2009. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!