Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy butasag, hogy meg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy butasag, hogy meg nem leptem ezen tul?

Figyelt kérdés

A baratomnak egyik kozos ismerosunk arrol beszelt,hogy hogyan ujjazta meg magat.Ennek mar tobb,mint fel eve.Akkor baratom el is mondta nekem.De a reakciom nagyon durva volt.Teljesen kiborultam,hogy miert hallgatta meg a lanyt,ha ilyeneket meselt.Akkor a parom mondta,hogy o nem gondolta,hogy ez ekkora problema es ,hogy tobbe iylen nem lesz.Azota mas okokbol is megszakadt a kapcsolatunk azzal a csajjal.Parommal minden rendben,akkor is rendben volt,csak en ezen nagyon kiakadtam.Mai napig neha eszembejut es szivem szerint a fejehez vagnam,hogy miert kellett ilyeneket meghallgasson...tudom,hogy ennel sokkal durvabb dolgok is tortennek mas kapcsolatokba,engem megis,ha eszembe jut ez a dolog akkor bant.Mit tehetnek?


(kerlek mellozzetek az olyan hozzaszolasokat,hogy lodd fejbe magad meg vagy hasonlok)

koszonom a valaszok:)


2009. dec. 18. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnezest a hibakert.Utolag vettem oket eszre.Az a helyzet,hogy siettem,mert munkahelyemen vagyok es nem szeretnem,ha eszrevennek,hogy massal is foglalkozom:)
2009. dec. 18. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is kiakadnék.
2009. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinálj ebből ügyet, főleg ha a csajjal már megszakadt a kapcsolatotok. Inkább jó pont a barátodnak, hogy elmesélte neked, ebből látszik, hogy őszinte hozzád. Ennek inkább örülni kellene. Persze véleményed lehet a dologról, mert tényleg minek beszél ilyeneket a barátodnak, de szerintem ne rágódj ezen, főleg már fél év után. Elvégre nem megcsalásról van szó.
2009. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
az
2009. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
nagy
2009. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jusson az az eszedbe, hogy ha bármi is nem lenne rendben a kapcsolatotokban, akkor a párod ezt nem mondta volna el neked. Őt abszolút nem érdekli az a lány. Ez a meghallgatás meg nem tudom, hogy hogy ment, mert lehet, hogy köpni-nyelni nem tudott a barátod, hogy ez a lány ilyet hirtelen felhozott és valószínűleg csak azért hallgatta meg. Vagy el kellett volna szaladnia? Értem én, hogy bánt, de a barátod semmiről sem tehet, nem ő akarta, hogy elmondja neki az a lány.
2009. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted, hogy megkeresed magadban az okot, amiért ez téged ennyire kiborított. Ha megvan, felhozod a tudatos szintre, és szembenézel vele. "Mi lehet a legrosszabb, ami történhet, ha az van, amitől félek?" (Szinte biztos vagyok abban, hogy ez egy félelem, ami mögötte van.)


Ez lehet fájdalmas, nehéz, hosszú és lehet, hogy semmi kedved hozzá. Csak ezt tudom mondani, ez az, ami szerintem tényleg használ.

2009. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátod csak őszinte volt veled és elmesélte mit hallott (lehet nem kellett volna) inkább a csajról lenne meg a véleményem aki ilyeneket mesél. oké, hogy kiakadtál de azért valljuk be a barátod nem a tulajdonod, és nem tudod kontrollálni , hogy mit hallgasson meg és mit nem. de ha téged ez még mindig idegesít így fél év után, akkor tényleg nézz magadba. a barátod bocsánatot kért megígérte nem tesz ilyet többé (majd befogja a fülét ha valaki elkezd vmi csúnyát mondani :P) az hogy téged ez még bánt azzal neked kell megbirkóznod.
2009. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát erről meg mit tehet a barátod?

egyrészt.

Másrészt, ha sokat balhézol, máskor nem mond el semmit...

2009. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem a barátod tehet arról, ha egy baszatlan tyúk hülyeségeket fecseg. Nem kell a bolhából elefántot csinálni!
2009. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!