Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Miért nem tudom lezárni?

Figyelt kérdés
Van egy több éves kapcsolatom, ami egy ideje megromlott. Kommunikáció hiánya és el is laposodott. Sok a veszekedés és már nem telik el úgy nap, hogy össze ne morrannánk, vagy veszekedés ne legyen. Hogy lehet szakítani, hogy a másik ne csináljon hülyeséget? (épp elég szenvedés, hogy szeret, én pedig már nem. ugyanakkor ezzel sem akarom megbántani-pláne karácsony előtt)
2009. dec. 18. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt fájdalom nélkül pedig nem lehet megúszni.

Ember módjára mond el neki h mit érzel és mit szeretnél .

Tisztázd magadban h miért laposodott el a kapcsolatod és miért veszekedtetek h a következő kapcsolatodban ne legyen ugyanigy.!!!

2009. dec. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez pontosan nálunk is így van...

De mi még a szakításban sem tudunk rendesen megegyezni...

Azon is csak összeveszünk!

Meg itt a ház a hitel...

Szar az egész.

Ő nem akar változtatni a hozzáállásán, Én meg már épp eleget változtattam a kedvéért a hozzáállásomon.

Semmire nem hajlandó, azok közül amiket kérek tőle, mert folyton az a válasz, hogy miért kell neki mindig azt csinálnia, amit Én akarok...És miután mindig mindenre ezt mondja így soha semmit nem csinál meg azok közül amiket kérek Tőle...Cserébe Én sem teszek semmit amit Ő kér tőlem... És most utál és folyton azt kell hallgatnom, hogy hagyjam már el! Miért nem keresek magamnak mást, meg ilyenek... Szerintem van valakije, de azt is folyamatosan tagadja... Szerintem el leszünk így egy darabig...

31/F

2009. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8.05-

Akkor forditsd meg a dolgot és mond az ellenkezőjét annak amit szeretnél .

Egyébként h lehet így élni???De komolyan.

Felnőtt emberek vtok.Nem?

Miért nem lépsz.?

Arra vársz h ő döntsön?Vagy mi .

Komolyan érdekel.

2009. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ő döntését már pont lesz@rom...

Nehéz lépni, mert nincs kedvem mindent elölről kezdeni, hogy utána újra ez legyen a vége...

Megvárom most már mi lesz... Most hagyom, hogy mindketten egy kicsit megnyugodjunk, aztán lesz ami lesz...

Ha nem hajlandó változtatni a hozzáállásán, akkor elhagyom. Legfeljebb egy darabig nyugtom lesz. Aztán majd találok valakit, vagy nem.

Csak nem igazán van hová mennem, mert a szüleimhez nincs kedvem visszaköltözni és albérletbe sincs kedvem menni, mert akkor ott vagyok ahol a part szakad...A baj csak az, hogy ezt a barátnőm is tudja és pont ezt használja ki.

Ezért kell nekem kussolni és elviselni a dolgait...Legalább is erre utal amikor veszekszünk...Pedig közös a ház, ugyanúgy jogom van beleszólni a dolgokba.

31/F

2009. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!