Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de párkereső oldalakat nézek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Soha nem csaltam meg, nem is érdekel más, csak úgy nézelődöm. Néha írok ennek-annak, kis msn, de soha nem lépek tovább, nem is akarok.

Szerintetek ez nagyon gáz?

F/23


2009. dec. 18. 01:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valami hiányzik a kapcsolatodból és azt próbálod pótolni.

Jó lenne ha leirnád mi hiányzik és megbeszélnéd a pároddal.

2009. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én otthagynálak, ha kiderülne.

Bár, a árom tudja rólam, hogy nálam az iylesmi szinte "megcsalás", szoval joggal érezhetném úgy, hogy elárultak.

Ha a te barátnőd nem ilyen háklis, annak csak örülj :D De hagyd abba, mert nincs a világon nő akinek ez nem esne borzasztóan rosszul és nem érezné megalázónak.

Szereted te egyáltalán? Mert az, hogy ennyire semmibe veszed az érzéseit nem ezt mutatja!

2009. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!