Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de párkereső oldalakat nézek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Soha nem csaltam meg, nem is érdekel más, csak úgy nézelődöm. Néha írok ennek-annak, kis msn, de soha nem lépek tovább, nem is akarok.

Szerintetek ez nagyon gáz?

F/23


2009. dec. 18. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
gáz. Ha már ilyenre vetemedsz, akkor nem igazán vagy oda a párodért. Nem köt le téged. 23/F
2009. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Flörtölgetsz.Azzal nincs baj.

De miért nem inkább a bnőddel foglalkozol helyette.

Aki sokat "ugrál" egyszer elesik!

2009. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Keveset vagyunk együtt, teljesen más időbeosztásban is dolgozunk. Természetesen foglalkozom vele amennyit csak lehet :)
2009. dec. 18. 01:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egyszerű.

Képzeld el h a bnőd ugyanezt csinálja!

Milyen érzés????????

2009. dec. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A mocsok... :D :D :D Na holnap adok is neki! Ha néz, ha nem! :)

Én úgy gondolom egyébként, hogy mindannyian csinálunk olyan dolgokat amiket nem mondanánk el a másiknak szívesen, és nem is kell, mert jelentéktelenek. Gondolok itt olyan apróságokra, hogy biztos ő is nézett már meg jó pasit az utcán, vagy konstatálta magában egy filmnél, vagy bárminél, hogy na igen ez egy jó pali... Ez teljesen ártatlan, ahogy nekem sincs szándékomban tovább lépni ezeknél a netes ismerkedéseknél.

Szóval igen, ez végül is csak flörtölés, amit ha megint csak fordítva nézek, akkor persze rosszul esne nekem ha fordítva történne. De azt sem várhatom el, hogy vakuljon meg, vagy ne essen neki jól ha bókol valaki. Vagy senkire ne mosolyogjon, nehogy a másik félre ne értse. Hosszú távon talán kellenek is ezek a kis "szelepek"...

2009. dec. 18. 01:51
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Pedig hidd el,hogy nem lenne erre szükséged,ha minden jól menne a párkapcsolatodban,a szelepekre gondolok..

Egy nőt mindig újra és újra meg kell hódítani és most nem nagy dolgokról van szó,ha ilyen lennél,nem a gép előtt ülnél,hiába vagytok keveset együtt,ez nem ok ,arra hogy hanyagold. Szerintem unalmas pasi lehetsz én biztos nem maradnék veled,és itt most nem arról van szó,hogy az ember megnéz vkit az utcán,hát persze,hogy megnéz,hanem az msn,flört,oldalakon való képaláírogatás...

Gondolkozz el,bár való igaz minden 2 emberen múlik,de mégis tevagy a férfi,hódítsd meg,és ha neked ez nehezedre esik,akkor már nemis szereted,úgy,mint kéne.


21/L

2009. dec. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

21/L Érdekes amit mondasz, mert egyáltalán nem hanyagolom el. Tényleg... Folyamatos apró ajándékok, sokszor meglepem, főzök valamit, küldök neki emailben powerpointos kis flash-eket amiket én csinálok. Amikor együtt tudunk lenni, akkor is figyelek rá, mindig meghallom, hogy mik a vágyai, és nem felejtem el. Hőlégballonoztunk már úgy, hogy azt sem tudta hova megyünk, egyszer csak ott voltunk... ültünk így repülőre is... két év után jött Budapestre a kedvenc együttese és én emlékeztem rá, hogy mondta egyszer, hogy de jó lenne elmenni... Mindig nagyon jó kis ajándékokat találok ki, volt, hogy antikváriumról antikváriumra járva szereztem olyan újságokat amik aznapiak voltak mikor született... Lett belőle aranyos montázs...

Jövünk-megyünk, kirándulunk, tényleg jól érezzük magunkat együtt.

Havonta mondjuk kétszer nézelődöm így amit mondtam, kb. ilyenkor éjjel 1-2 órát... Szóval azért nem krónikus :)

És nem vagyok unalmas :))))

2009. dec. 18. 02:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés az, hogy nézelődsz.

Később majd a következő lépés az lesz, hogy írsz is. Először csak ártatlan kis flörtöket fogsz csinálni, és mindig időben megállsz majd.

Aztán egyszer majd nem állsz meg.

2009. dec. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs ezzel, csak unatkozol...

A baj, ha már a párod mellett is unatkozni fogsz.

Én a munkahelyemen szoktam "flörtölgetni", Én is mindig leállok... Csak jól esik, érezni és tudni azt, hogy el-el tudok csábítani egy-egy lányt, ha akarok...

Kicsit erősíti az önbizalmamat. Az Én barátnőm is csinálja ezt... Egyszer-kétszer lehallgattam egy-két ilyen beszélgetését, nem azért, mert nem bíztam benne, csak úgy kíváncsiságból... Tudom szemét vagyok, de így legalább nagyobb rálátást nyertem a kapcsolatunkra, ami megjegyzem eléggé megviselt már jó ideje...

A baj csak az, hogy Én tudom, hogy képes vagyok leállni, de a barátnőm szerintem nem képes leállni...

Ez is csak egy okkal több lett, hogy jókat veszekedhessen velem.

Addig amíg tudod hol a határ, addig "flörtölj" nyugodtan...

Abban semmi rossz nincs. Csak vigyázz, nehogy a barátnőd rájöjjön!!! Na az lesz csak igazán gáz!!! Akkor majd aztán magyarázkodhatsz! ;)

2009. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a helyedben... Aztán meglátszik, bírja-e a szakítópróbát a kapcsolat, szeretitek-e egymást annyira, hogy elmondhattok BÁRMIT egymásnak, olyat is, ami a másiknak fáj. Bárki kísértésbe eshet, de a sumákolás nem szép dolog... így sosem leszel igazán megbízható. 31/L
2009. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!