Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Srácok ti örülnétek neki, ha a barátnőtök fehérneműs képeket egy videóba összevágna és azt nektek adná?
2009. dec. 17. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ja
2009. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

hát ha kapnék egy videót, amit ha kinyitok fehérneműdarabok vannak benne, hm, hát meglepődnék, de annál jobban örülnék:P

(olvasd vissza, hogy kérdezted:D )


amúgy komolyra fordítva, én például igen, örülnék ilyeneknek(:


16/F

2009. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem, nem nézni akarom hanem csinálni :D
2009. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak képeket adj neki, hanem vedd fel, és úgy mutasd meg neki. Annak biztos örülne:D
2009. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
sőt fel se vedd, annak is örülne:D
2009. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még szép :)
2009. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaz. Csak vegyél fel valami hosszú kabátot, aztán mikor a szobában kettesben maradtok mutasd meg neki, hogy csak az van rajtad... Tuti egyből rád ugrik, ettől szebbet el sem bírnék képzelni ajándéknak. :D Szóval hagyd a videót, hidd el ezt sosem felejtené el :P
2009. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg elég bénán fogalmaztam meg a kérdést XD

Egyébként most leszünk félévesek, és arra gondoltam, hogy én ezzel lepem meg. Olyan hosszú kabátom pedig, sajna nincs:P

2009. dec. 18. 00:25
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
nem!!
2009. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt kicsit átgondolnám még, mert mi van ha csúnya vége lesz a kapcsolatotoknak és a képek felkerülnek a netre?
2009. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!