Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vezessem rá a pasimat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá a pasimat a csiklóizgatásra?

Figyelt kérdés
hali!! hiába próbálom megálni a pasimmal hogy ne legyen szex mert én 16 évesen akarom elveszteni a szüzességem és ő azt szeretné hogy most valamikor de neki nem kell előjáték hogy vezessem rá a pettingre???? :S:S:S köszi előre mindenkinek:)
2008. júl. 23. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem szólj neki, én is azt tettem. Ha szeret téged, akkor azt fogja csinálni, ami neked jó.
2008. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen feltétlen mondd meg neki, vagy kezd el Te izgatni őt, tetszni fog neki és valószínű, hogy viszonozni fogja, vagy gyengéden vezesd rá, fogd a kezét és vezesd arra fele, amerre neked tetszik és ahol szeretnéd, vagy játszatok, küssetek alkut, kérhet tőled valamit és cserébe te is kérsz, próbálkozz, hidd el sikerülni fog :)
2008. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha nem tom utánna megálni a szexet??:S:S
2008. júl. 23. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Akkor villámgyorsan kapd elő a helyesírási szótárat.


JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ CSAK NE PONTOZZATOK LEEEEEEEEEEEEEEE JAAAAAAAAAAAJ.

2008. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D:D jóó és az minek ??? mármint a helyesírási szótár
2008. júl. 23. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki ha fčlsz megfogni,megsimogatni,megnyalni akkor hogy mernčd megdugni

Különben nemhallot mčg az elöjätčkrol

Mond meg neki ez fontos olvasson rola ha szeret akkor megteszi ha nem akkor dobd a pasit

2008. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért kell a helyesírási szótár, mert a "megáLLni" szót 2 db L-lel kell írni!
2008. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ohh...jahm értem kösszii:D
2008. júl. 23. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hmmm!nállunk ez úgy működik, hogy megbeszéljük kinek mi a jó és próbálunk tenni a másikért mivel az a lényeg hgy mindenkinek jó legyen!szerintem beszélgess vele nyiltan a szexröl és hidd el dijjazni fogja és te sem bánod meg!
2008. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát a kérdésedre, ha nem tudod megállni a szexet akkor csináljátok..végülis akkor kell mikor vágysz rá...

de ha meg nem szeretnéd, csak azt, hogy pettingeljetek kényeztessen, beszéld meg vele, meg fogja érteni :)

2008. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!